Uusimad postitused:

4 PÕHJUST, MIKS VALIDA ENDA KOJU ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL

Uue kodu sisustamine või aega näinud eluaseme renoveerimine on äärmiselt põnev ja otsusterohke teekond. Ühel hetkel jõutakse ka küsimuseni, milline võiks olla köök? Tegemist on tihti ühe keerulisema otsusega ühe kodu rajamise loos, sest võimalusi on tohutult. Üheks eelistatuimaks variandiks on eritellimusel köögimööbel, mis on unikaalne ja vastab täpselt tellija soovidele, aga tihti kiire ja soodne võimalus on soetada köögimööbel valmislahendusena. Oleme artiklis välja toonud aga neli põhjust, miks võiks valitud saada eritellimusel köögimööbel.

1. Eritellimusel köögimööbel on unikaalne

Tänapäeval pole harv, et tänaval kõndides märkame mitmetel inimestel samu riideesemeid. Nii võib juhtuda ka kodudes: külastades erinevaid kodusid, võib leida neist täpselt samasuguseid masstoodanguna valminud köögimööbleid, lämmatades kodu eripärad. Kuigi ka väiksemate detailidega on võimalik kööki särtsu tuua, siis võimaldab eritellimusel köögimööbel luua täpselt sellise lahenduse, nagu soovid. Tulemuseks on unikaalne eritellimusel köögimööbel, mis on täpselt sinu nägu ning mis harmoneerub ideaalselt ka kodu üldpildiga.

2. Funktsionaalsus ja eritellimusel köögimööbel

Eritellimusel köögimööbel võimaldab planeerida iga köögidetaili vastavalt enda soovidele, tehes tulevase köögi nii funktsionaalseks ja mõõtudelt nii optimaalseks kui võimalik. Kuna eritellimusel köögimööbel valmib kliendi soovide järgi, saab klient ise otsustada, kui palju on tarvis hoiustamisruumi, riiuleid, sahtleid, milline peaks olema tööpinna suurus, laius ja kõrgus ning kuidas paigutada köögiseadmed. Nii saab valmistada köögimööbli, mis kasutab ära ruumi kogu potentsiaali.

3. Eritellimusel köögimööbel on kvaliteetne

Kuna eritellimusel köögimööbel valmib vastavalt kliendi soovidele ega pole eelnevalt valmis tehtud, kasutatakse köögimööbli valmistamisel alati kliendiga kokkulepitud kvaliteetseid materjale. Sobiva materjali saab klient valida erinevate variantide seast, kus on nii soodsamaid kui kallimaid valikuid. Reeglina valivad eritellimusel köögimööbli tellijad vastupidavamad ja tugevamad materjalid, mille kvaliteet on oluliselt kõrgem kui soodsa hinnaga masstoodanguna valminud köögimööblil.

4. Investeering oma kodusse eritellimusel köögimööbliga

Eritellimusel köögimööbel võib olla kulukas, eriti kui valmistamisel kasutatakse kõige kvaliteetsemaid ja vastupidavamaid materjale. Sellegipoolest on tegemist investeeringuga oma kodusse kümneteks aastateks, sest köögimööbel pole pelgalt mööblijupp, mida regulaarselt välja vahetatakse. Lisaks on eritellimusel köögimööbel abiks ka kodu üldterviku loomisele, võimaldades luua enda näoga mugav, funktsionaalne ning kaunis kodu.

Kvaliteetne ja unikaalne eritellimusel köögimööbel Grandber Sisustusest

Grandber Sisustus on üle 12 aastase kogemusega eritellimusel köögimööbli valmistaja. Meie eesmärgiks on pakkuda taskukohase hinnaga kõrgkvaliteedilise disainiga köögimööblit, et isikupärane eritellimusel köögimööbel saaks kaunistada võimalikult paljusid kodusid.

Grandber Sisustuses teame, kui oluline on funktsionaalsus ja kvaliteet – leiame alati oma klientidele parimad võimalikud köögilahendused, oleme abiks nii ideede visualiseerimisel kui mööblipaigutuse optimeerimisel. Kui eritellimusel köögimööbel on sinu kodust veel puudu, siis küsi pakkumist kodulehe kaudu.