KÖÖGIMÖÖBEL

Kodu sisustamisel soovime, et meid ümbritseksid ainult kaunid ning interjööriga hästi sobituvad esemed. Kodu on koht, kus tunneme ennast mõnusalt nii kuumal suvepäeval kui pimedatel sügisõhtutel. Olenemata aastaajast loetakse kodu südameks justnimelt kööki.

Ajad, mil köögimööbel oli lihtne ja hädavajalik mööbliese, on möödas.
Kaasaegne köögimööbel kajastab peremehe individuaalsust ning unikaalset maitset. Meie eesmärgiks on pakkuda Teile kordumatuid kõrgekvaliteedilisi disainiga kööke taskukohase hinnaga.

Köögimööblit peab olema mugav kasutada kõikidel pereliikmetel ning see peaks olema abiks igapäevastes köögitoimingutes. Kvaliteetmaterjalid, uudsed lahendused ning asjatundlik teenindamine aitavad leida just Teie kodu jaoks sobivaima köögilahenduse.

JUUNI LÕPUNI KÖÖGIMÖÖBEL KUNI -25%

Vaata tehtud töid.

KÖÖKIDE TÜÜBID

Grandberi valikus on mitmekülgsed köögimööbli lahendused: klassikalised köögid, saarega köögid ja skandinaavia stiilis köögid. Tootevalikust leiab ka nurgaköögid. Grandber valmiskööke ei paku – kõik meie köögid on n-ö rätseplahendusena just Teie vajadustele loodud lahendused.

TEHNIKA

Unistuste kööki valides võta köögimööbel koos tehnikaga. Nii säästad oma aega ja kogu ostuprotsess on tunduvalt lihtsam. Teeme koostööd järgmiste köögitehnika kvaliteetbrändidega: Electrolux, AEG, Bosch ja Dietrich. Kui Teie sooviks on köögimööbel integreeritud tehnikaga, siis võtke meiega ühendust! Valgustitest on meie valikus köögimööbli led valgustus. Pakume ülakappide sisse integreeritavaid ribavalgusteid ja süvistatavaid led valgusteid.

MATERJALID

Grandberi valikusse kuulub mitmeid materjale: kõrgläikega ja supermatt pinnaga akrüülplaadid, spoonplaadidmelamiinplaadid, nanoplaadid ning värvitud MDF mööbliplaadid. Pakume laias valikus värvitoone, mille seast leiate kindlasti oma lemmiku. Lisaks on viimastel aastatel taas populaarsust kogunud täispuidust köögimööbli uksed, mida samuti soovi korral valmistame.

Köögimööbli töötasapinnad on oluline osa köögist. Sellel on kanda nii dekoratiivne kui ka praktiline roll. Materjalide valik on meie salongides väga mitmekülgne.

FURNITUUR

Köögi eripära ja praktilisuse loovad furnituurid ehk köögimööbli aksessuaarid: korvsüsteemid, käepidemed, LED valgustid ja prügisüsteemid. Tänu läbimõeldud detailidele on võimalik oma köök visuaalselt atraktiivseks ning funktsionaalseks muuta.

ERITELLIMUSEL VALMISTATUD KÖÖK VS VALMIS KÖÖK

Eritellimusel valmistatud köök on Teie nägu. See on projekteeritud ja disainitud arvestades Teie pere vajadusi ning maitseelistusi. Köögimööbli eritellimus on Teile, kui hindate unikaalsust.

Valmis köök on küll lihtne ja mugav, kuid sellel puudub karakter. See ei ole Teie pere nägu ega ole ka Teie käe järgi loodud.

KÖÖGIMÖÖBLI PROJEKTEERIMINE

Köögimööbli planeerimine tähendab terviklikku ning hoolega läbimõeldud protsessi. Alustada tuleks joonistest, sest need aitavad Teil soovitud tulemust paremini visualiseerida. Lihtsama joonisega saab hakkama meist igaüks, kuid köögimööbli disainimine võib vajada professionaalset kätt.

Kui Teil jääb ideedest puudu, siis aitavad Teid meie klienditeenindajad, kes koostavad salongis joonised ja esmane köögimööbli eskiis ongi valmis! Eelnevalt tuleks salongi külastuasaeg kokku leppida, et saaksime Teile pakkuda võimalikult personaalset teenust.

Seejärel tuleb valida materjalid. Valikuga saab tutvuda nii kodulehel kui ka salongis. Meie abivalmis tiim aitab leida sobivaima lahenduse ning koostab hinnapakkumise.

Grandber pakub terviklikku “võtmed kätte“ lahendust. Lisaks materjalide alasele nõustamisele pakume ka personaalset projektijuhtimist, sh disaineri külastust (ruumi mõõtmine, projekti täpsustamine, materjali ja värvitooni valik), tehnika komplekteerimist ja kohaletoimetamist, mööbli paigaldamist ning garantiiteenindust.