Uusimad postitused:

7 OLULIST SAMMU, MIDA TEHA KÖÖGIMÖÖBLIT TELLIDES

Kui oled otsustanud, et soovid omale uut kööki, mis oleksid järgnevad sammud? Alustuseks piisab lihtsalt ideest ja ruumist, kuhu köök läheb. Kindla plaani, joonise või mõõtude olemasolu on hea, aga mitte hädavajalik. Mis aga edasi saab, kirjutame lähemalt.

SEITSE LIHTSAT SAMMU KÖÖGIMÖÖBLINI

Kui planeerimine tundub stressirohke, siis eeskujud ja näited võivad oma otsustes kindlust pakkuda. Meie klientide teekond uue köögini hõlmab tavaliselt järgnevaid samme, ehk aitab see sindki planeerimisel.

  1. Võta oma idee ja uuri materjale. Kui salong on valitud, siis aitab mõtteid kinnitada kas nende koduleht või erinevad kujundusblogid. Võid saada kinnitust, kui tehtav sinu idee köögist on ja millised materjalid saadaval on. Kui su soovid alles kujunevad, aitavad näited ja salongi poolt pakutud võimalused sul selgusele jõuda.
  2. Pane idee kindlatesse parameetritesse. Sõnasta oma soovid, mõtle värvidest, materjalidest, kujudest, valgustusest. Mõõda ruum ära ja skitseeri plaan, mis sisaldab elektroonika paiknemist, pistikuid, valamut (või too maja- või korteriplaan).
  3. Võta salongiga ühendust. Kindluse tagab silmast-silma kohtumine, mille käigus saab algsed mõtted läbi rääkida ja kuulda salongipoolset hinnangut teostatavuse poolest. Kuid selles staadiumis piisab ka meiliteel vestlusest ja infovahetusest.
  4. Projekteerimine koos disaineriga – kui idee on paigas, saab professionaaliga abiga selle ka käiku lasta. Disainer saab omalt poolt pakkuda mõtteid ja klienti valikus suunata. Projekti valmimine eeldab ka täpseid mõõtusid, mida saab vajadusel salong ise teostada.
  5. Tellimuse vormistamine – hinna sisse käivad materjalid, köögitehnika, projekteerimine. Vormistamise käigus paneme kokku hinna ja lepime kokku köögi valmimise tähtaja.
  6. Maksmine – pool hinnast kuulub maksmisele tellimuse vormistamise käigus, teine pool köögi valmimisel.
  7. Köögimööbli paigaldamine – kui mööbel valmis, on võimalik lisateenusena tellida transport ja paigaldamine. Niimoodi ei pea muretsema, et uus algus majapidamises millegi tõttu katki peaks jääma.
Seitse lihtsat sammu köögimööblini
Köögi valmimine

Nii lihtne ja stressivaba võibki kogu protsess olla. Ja kui peakski probleeme tekkima, siis salongi poolt seisame hea, et köögimööbel valmiks ja saabuks nii nagu peab.