Uusimad postitused:

AINULAANE KÖÖGIMÖÖBEL TALLINNAS GRANDBER SISUSTUSEST

Grandber Sisustus on üle 12 aasta valmistanud ainulaadset köögimööblit kodudesse üle Eesti. Meie näidistena valmistatud köögimööbel Tallinnas ja Tartus asuvates salongides on vaid osa mööblist, mille sarnast kliendid tihti tellivad. Lisaks näidistele on salongis tutvumiseks ka lai valik võimalikust mööblimaterjalist, furnituurist ja värvidest. Meie eesmärk on pakkuda igale kliendile kordumatut kõrgekvaliteedilise disainiga köögimööblit – sellepärast pakume igale kliendile ka laia valikuvõimalust iga köögimööbli osa juures. 

Miks valida köögimööbel Tallinnas Grandber Sisustusest?

Köögimööbel pole pelgalt mööbliese, vaid tegemist on suure osaga kodust, mis loob atmosfääri ja moodustab olulise osa tervikust. Öeldakse, et köök on kodu süda – seal istutakse ja toimetatakse koos pereliikmetega, sõpradega, lähedastega, seega võiks olla köök mõnus ning hubane. Vastava atmosfääri loomisel täidab olulist rolli köögimööbel, mis on isikupärane, kodu ja selles elavate inimeste moodi. Just selline köögimööbel Tallinnas elavatele inimestele valmib Grandber Sisustuses.

Grandber Sisustuses valmib köögimööbel Tallinnas juba üle kümne aasta, mille vältel oleme kokku puutunud tohutul hulgal inimestega, kes on kõik soovinud enda koju eritellimusel kaunist köögimööblit. Kuigi stiililt võivad tellimused olla sarnased, siis iga pere koju jõudnud köögimööbel on omamoodi: täpses mõõdus, erinevate nurkade, sisselõigete, valguslahendustega ja hoiustamisruumiga. Erilahendusena valminud köögimööbel annab võimaluse kasutada ära kogu ruumi, samuti integreerida ka furnituuri, mis teeb köögimööbli kasutamise võimalikult mugavaks.

Erilahendusena valmistatud köögimööbel Tallinnas ja Tartus saab alguse vastavast salongist, kuhu kliendid tulevad enda visiooniga, ideedega ning soovidega, mille meie disainerid visualiseerivad ning koostöös kliendiga täiendavad. Vahetevahel tullakse sooviga soetada uus köögimööbel, ent disainieelistused puuduvad – siis aitab inspireerida näidisena valminud köögimööbel Tallinnas ja Tartus asuvas salongis ning abistavad küsimused klienditeenindajalt. Koostöös kliendiga jõuame alati ideaalse lõpptulemuseni. 

Millises stiilis on köögimööbel Tallinnas asuvates kodudes?

Kuigi iga kodu on selles elavate inimeste nägu, siis aastate vältel oleme valmistanud sarnases stiilis tellimusi köögimööblile nii Tallinnas kui Tartus, aga ka kaugemal asuvates kodudes. Köögimööbel Tallinnas ei erine oluliselt mööblist Tartus või Pärnus, küll aga on märgata erinevusi just eri aastatel. Kui 2000 aastate alguses olid populaarsed erksates toonides ja särtsakad köögimööblid, siis üha enam näeme minimalistlikku ja naturaalsetes toonides köögimööblit. 

Viimasel kümnendil on olnud kindlaks valikuks puhas, avar ja minimalistlik köök, mis on tihti just heledates toonides ning puidust või kivist tasapinnaga. Seevastu viimastel aastatel on köögimööbel Tallinnas ja teistes linnades muutunud ka industriaalsemaks: soovitakse sügavamate toonidega köögimööblit koos avatud riiulite, metallist aktsentide ja detailidega. Hetketrendide osas oskavad nõu anda aga Grandber Sisustuse töötajad meie Tallinna ja Tartu salongides. 

Köögimööbel Tallinnas telli Grandber Sisustusest

Sooviga tellida oma soovide järgi köögimööbel Tallinnas, tule meile salongi külla või võta meiega ühendust kodulehe kaudu. Grandber Sisustuses aitame valmistada just sellise köögimööbli, millest oled unistanud!