Uusimad postitused:

ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL VALMIB VIIES ENAMLEVINUD STIILIS

Nii nagu muutub aastate vältel rõivamood, muutuvad ka inimeste ootused ja soovid eritellimusel köögimööbli osas. Kuigi iga inimene soovib enda koju midagi teistsugust, siis aastakümnete vältel on välja kujunenud teatud köögimööbli stiilid, mis on siiani armastatud ja tellitud. Toome artiklis välja viis läbi aegade populaarset stiili, millele tuginedes tellitakse eritellimusel köögimööbel ka tänapäeval:

Modernne ja minimalistlik

Modernne eritellimusel köögimööbel on tihti kõrvutatud ka minimalistliku stiiliga, sest mõlemas domineerivad eelkõige siledad pinnad, neutraalsed toonid ja tagasihoidlikud detailid. Modernne eritellimusel köögimööbel loob elegantse ja kaasaegse atmosfääri tänu avatud riiulitele, käepidemete ja kapinuppude puudumisele ning minimaalsetele detailidele. 

Maalähedane 

Maalähedane eritellimusel köögimööbel toob koju sooja ja hubase õhkkonna – justkui oleks maamajas. Eritellimusel köögimööbel valmib maalähedases stiilis eelkõige looduslike materjalidega nagu puit või kivi ning värvitoonidest kasutatakse tihti sügavamaid ja julgemaid, aga ka heledaid värvikombinatsioone. Just looduslähedane esteetika, rustikaalsed detailid ja sügavad värvitoonid loovad koduse tunde. 

Skandinaavia 

Skandinaavia stiilis eritellimusel köögimööbel on iseloomustatav eelkõige valguse, õhulisuse ja lihtsusega. Skandinaavia köögist leiab reeglina heledaid toone, minimalistlikke joone ja naturaalseid materjale. Lisaks heledatele toonidele võib eritellimusel köögimööbel sisaldada ka külmemaid ning tuhmimaid toone, kiviimitatsiooni ja musti detaile. Stiili võtmesõnaks peetakse funktsionaalsust, mis on põimitud lihtsa ning kauni väljanägemisega.

Traditsiooniline 

Traditsiooniline köögimööbel on aegumatu valik klassikaliste joonte ja elegantse õhkkonna austajatele. Eritellimusel köögimööbel on tihti detailiderohke, liistudega või süvenditega kapiustega, vitriinidega ja hubase valgusega. Ka traditsioonilise köögimööbli puhul kasutatakse looduslikke värvitoone ja materjale, et lisada mööblile lisasoojust ja hubasust. 

Industriaalne

Industriaalses stiilis on põimitud tumedad värvitoonid ja tööstuslik stiil: kasutatakse rauda, terast, kivipindasid, et tuua esile tööstuslikku võlu. Veel iseloomustavad industriaalset stiili avatud riiulid, esiletõstetud torud ja sügavad värvitoonid, mida kasutades krohvist või kivist seintega ruumis, on võimalik luua äärmiselt unikaalne üldpilt. Industriaalne eritellimusel köögimööbel on muutumas aastast aastasse üha populaarsemaks.

Kuidas tellida eritellimusel köögimööbel?

Olenemata soovitud stiilist, valmib eritellimusel köögimööbel Grandber Sisustuses vastavalt sinu soovidele. Enne salongi suundumist on mõistlik eelnevalt mõelda, millisena näed enda tulevast kööki ning millised on sinu vajadused ja soovid. Samuti oleks hea, kui tulevase köögi mõõdud on endale selgeks tehtud. Nii on võimalik salongis juba ideed võimalikult reaalselt paberile panna – kui aga enda visioon puudub, siis saab ammutada inspiratsiooni ka näidistelt või koostöös disaineriga sobiva lahenduseni jõuda. 

Kui üldpilt on paigas, siis leiame koostöös kliendiga sobivad materjalid, tehnika ning värvitoonid, pärast mida jõuab eritellimusel köögimööbel juba tootmisjärjekorda. Kuigi teoorias on tegemist kiire ja lihtsa protsessiga, siis tihti võib lõpptulemuseni jõudmine võtta palju aega: eritellimusel köögimööbel pakub tellijale rohkelt valikuvõimalusi, mis teeb otsustamise keerulisemaks ja aeganõudvamaks. Küll aga jõutakse lõpuks just endale soovitud tulemuseni ning eritellimusel köögimööbel saab aastakümneid kodu kaunistada. 

Grandber Sisustus on üle 12 aasta valmistanud kaunist köögimööblit kodudesse üle Eesti. Aastate vältel on valminud eritellimusel köögimööbel igas stiilis – vastavalt kliendi visioonile ja soovidele. Kui ka sinu kodust on puudu eritellimusel köögimööbel, mis aitaks tuua koju hubasust ja soovitud atmosfääri, siis võta meiega ühendust kodulehe kaudu.