Uusimad postitused:

ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL VÕI VALMISLAHENDUS – KUMB VALIDA?

Köögimööbel on tõenäoliselt üks kallimaid mööbliesemeid igas kodus. Kui on soov valmistada eritellimusel köögimööbel, mis kasutaks ära maksimaalselt köögis olevat ruumi ning sisaldaks erinevaid lisasid, mida valmislahendused tihti ei paku, võib köögimööblile veelgi rohkem raha kuluda. Seevastu valmislahendusena köök ei pruugi sobituda igasse ruumi. Sellest tulenevalt võib mööbli planeerimisel tekkida küsimus, kas eritellimusel köögimööbel on oma hinda väärt või on mõistlik leppida hoopis valmislahendusega? 

Eritellimusel köögimööbel on unikaalne, kvaliteetne ja funktsionaalne

Eritellimusel köögimööbel on loodud vastavalt kliendi soovidele ja visioonile, mis teeb sellest unikaalse lahenduse igale kodule. Eritellimusel köögimööbel võimaldab luua täpselt sellise köögi nagu soovid: saad valida materjalid, värvid, valgustuse, erinevad hoiustamise lahendused. 

Eritellimusel köögimööbel võimaldab kasutada olemasolevat ruumi maksimaalselt, mis on eriti oluline väiksemates köökides, kus hoiustamisruumi on vähem. Näiteks sobib eritellimusel köögimööbel paigaldamiseks ka erikujulistesse köökidesse koos erinevate välja- või sisseulatuvate nurkadega – köögimööbel projekteeritakse vastavalt ruumi võimalustele.

Kuna eritellimusel köögimööbel valmistatakse kliendi soovide järgi, saab valida just enda koju sobivad materjalid ja värvitoonid. See võimaldab muuta ka terve kodu üldpilti, sobitada omavahel erinevate tubade disainid ning isikupärastada enda kodu veelgi rohkem. Eritellimusel köögimööbel võimaldab kasutada parimaid saadaolevaid materjale, mis teevad köögid äärmiselt kvaliteetseks ja kauakestvaks.

Valmislahendusena köögimööbel on soodsam ja kiirem variant

Kuigi eritellimusel köögimööbel pakub inimesele rohkelt võimalusi just endale ideaalset kööki luua, on tegemist oluliselt kallima variandiga kui valmislahendusena köögimööbel. Mida rohkem on loodav köök väljaspool standardset lahendust, seda rohkem tuleb selle kallal vaeva näha ja töötunde kulutada – nii tõuseb ka toote hind. Seevastu valmislahendusena köögimööbel on valmistatud standardi järgi: kõik lahendused samas suuruses, sama materjaliga ning sama ülesehitusega, erineb enamasti vaid värv. See teeb toote hinna ka soodsamaks. Kuigi valmislahendusena köögimööbel on soodsam, siis ei pruugi igasse kööki standardlahendus sobida – see on ka antud lahenduse üks suuremaid miinuseid. 

Valmislahendusena köögimööbel on lisaks soodsale hinnale ka kiire variant köögi paigaldamiseks. Kui eritellimusel köögimööbel valmib kliendi soovil ning tarneaeg on selle võrra pikem, siis valmislahendusena köögid valmistatakse massiliselt tehases ning saadetakse poodidesse ostjaid ootama. Praktiliselt võib köögi uuendamisele mõeldes ka kohe kööki ostma minna. Küll aga tuleb enamasti valmislahendusena ostetud köögimööbel ka ise paigaldada – eritellimusel köögimööbel paigaldatakse koju valmistaja poolt. 

Eritellimusel köögimööbel valmib Grandber Sisustuses

Kui sina soovid enda koju unikaalset ja funktsionaalset köögimööblit, kasutades maksimaalselt ära olemasolevat ruumi, telli eritellimusel köögimööbel Grandber Sisustusest. Valmistame köögimööbli vastavalt kliendi soovidele, vajadusel anname nõu ning mõtleme parima lahenduse saavutamiseks kliendiga kaasa. 

Grandber Sisustuse eesmärk on pakkuda kordumatuid ja kvaliteetseid disainkööke taskukohase hinnaga. Võta meiega ühendust kodulehe kaudu, et tellida eritellimusel köögimööbel või küsida nõu.