Uusimad postitused:

MIKS ON ERITELLIMUSEL VALMISTATUD GARDEROOBID PAREMAD KUI KAPID?

Võidab see, kellel on surres rohkem asju! Hoolimata sellest, et minimalistlik elustiil kogub üleilmselt hoogu, kuhjab suur osa inimesi kokku igasuguseid põnevaid asju. Ja see on äge! Sest erinevad kaasahaaravad huvitegevused nõuavad ka erinevaid vahendeid. Näiteks surfilauad, rulluisud, tennisereketid, õmblusmasinad, telgid, suusad jne. Kus neid asju aga hoida? Eritellimusel valmistatud garderoobid on siinkohal üks ütlemata hea lahendus.

4 PÕHJUST MIKS VALIDA OMA KOJU GARDEROOBID:

 1. Lähtub Sinu soovidest ja vajadustest. Garderoobid ei pea olema juba valmis lahendused. Garderoobide projekteerimisel, disainimisel ja valmistamisel lähtume Sinu soovidest ja vajadustest.

  Kui Sulle meeldivad puidust garderoobid, siis lähtume me sellest. Kui Sa vajad garderoobi peaasjalikult selleks, et hoiustada hooajalisi asju, siis lähtume loomeprotsessil just sellest.
 2. Mahutab rohkem ja optimaalsemalt. Kapp on üldplaanis üsna standardne lahendus. Seal on heal juhul ülemine riiul ja alumine sahtel, kuhu Sa saad asju panna. Kappi mahub vaid väike osa Sinu esemetest.

  Eritellimusel valmistatud garderoobi saame me aga disainida nõnda, et see mahutaks võimalikult palju erinevas mõõtmes asju. Garderoobi projekteerides mõtleme me lõpplahenduse nüanssideni läbi, mis optimeerib omakorda kõiki Sinu vajadusi.

  Garderoobile saab disainiprotsessi käigus mõelda ebastandardseid lahendusi, nt erineva laiuse ja mõõtmetega riiulid ja sahtlid. Mitu eriotstarbelist riidepuud, liuguksed või garderoobi sisu varjav kangas jms.
 3. Multifunktsionaalne. Garderoobi saad Sa kasutada nii rõivaste, jalatsite kui ka väiksemate ja suuremate esemete hoiustamiseks. Olenevalt garderoobist võib sinna vabalt panna nii jalgratta kui surfilaua. Rääkimata triikimislauast, vanast telekast, talveriietest ja tööriistadest.
 4. Teeb Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks. Eelnevate punktide põhjal võiks kokkuvõtvalt väita, et hästi läbimõeldud garderoob teeb Sinu elu vaieldamatult lihtsamaks ja mugavamaks.

  Sa oled õnnelik, sest Sa saad tegeleda nii mitmete huvitavate huvitegevustega ning Sa ei pea selleks iga kord vahendeid rentima. Kõik esemed, mida Sa igapäevaselt ei kasuta, on jalust ära pandud ning Sinu elu on seeläbi müravabam ja kvaliteetsem.

Loe ka selle kohta, kuidas valida täiuslikud garderoobid. Tutvu ka võimalike muremõtetega, mis võivad Sind tabada, kui otsustad endale garderoobi tellida (kuid mida Sa peaksid kindlasti hoopis vältima!).

Tekkis huvi või küsimusi? Võta meiega ühendust!