Uusimad postitused:

GARDEROOB ON SINU UNISTUS, AGA…

Sa vaatad pilti, kus ideaalselt korras garderoobis ripuvad elegantsed rõivad, riiulitel on maitsekad karbid kõikvõimalike esemete tarvis, iga asi on oma kohal – ja sa tead, et just see on su elus puudu! Kuidas jõuda selleni, et unistusest saaks tegelikkus? Räägime levi­numatest probleemidest garderoobi kavandami­sel.

Meie juures pole sellise asja jaoks ruumi!

See on tavaliselt esimene asi, mis pähe tuleb, kui sa just parasjagu ruumikat eramut ei kavanda. Garderoob-tuba on muidugi mõnus, aga sama asja ajab ära ka väiksem garderoob, mis on ehitatud sellisesse kohta, mis muidu kasutamata seisab: tubadevahelisse koridori, suurema toa ühte otsa või katusekambrisse.

Garderoobi jaoks ruumi planeerimisel mõtle ka sellele, et teistpidi võttes on maast laeni riiulitega hoiukoht kõige ruumisäästlikum viis asju hoida ning sul pole vaja riidekappi, pesukummutit, kingariiulit, esikunagi jms.

Kes neid riiuleid korras hoidma hakkab!

Üks kõige võluvamaid asju garderoobi juures on see, et asjade korras hoidmine on palju kergem kui tavalise riidekapiga. Läbimõeldud süsteem ja kõikvõimalikud pisiasjad tagavad selle, et sinu garderoob näebki välja selline nagu unistuste piltidel. Igal asjal on oma koht ning kohe on näha, kus see asub.

Teeme ise!

Jaa, miks mitte, see on täiesti võimalik: ostad ehituspoest vajalikud materjalid ja hakkad pihta… Tavaliselt läheb esimene tuhin üle siis, kui selgub, et päris-ehitamine on siiski pisut keerulisem kui Lego. Ja ka tulemus ei saa niisugune, nagu ette olid kujutanud.

Tunnistan ausalt, olen selle isetegemise omal nahal järele proovinud. Kuigi mees ei hoidnud kruvikeerajat käes esimest korda, selgus töö käigus ikka ja jälle, et päris nii, nagu alguses mõeldud, töö siiski ei suju.

Nüüd, kolm aastat hiljem, olen hädas sellega, et uksed on kiiva vajunud ega taha enam kinni seista, riiuli tagaotsast on raske asju kätte saada (sest keegi ei rääkinud mulle, milliseid toredaid garderoobitarvikuid on olemas) ning ka süsteem pole päris see, millisena ma kavandaksin selle oma tänaste teadmiste juures.

Oleme ehitanud väga palju garderoobe, vaata näiteks neid: http://www.grandber.ee/garderoobid-galerii. Loe, kuidas muuta garderoobi kavandamine põnevaks väljakutseks ning hakka juba täna pihta!

Küsi personaalset pakkumist!