Uusimad postitused:

GARDEROOBID, KÖÖGIMÖÖBEL, LIUGUKSED – KÕIK ÜHEST KOHAST!

Ruumide kujunduse valimine on sageli üks suur aardejaht. Peas võib olla idee millestki ideaalsest, aga olemasolev valik ei pruugi sellele üldse vastata. Näiteks panipaik ja köök on miskid, milleta ükski majapidamine hakkama ei saa ja just selle õige lahenduse leidmine võib tunduda kui üks paras retk.

Tegelikiult on lihtne – köögimööbel, garderoobid (ka viimaseid sulgevad või ruumi lahutavad liuguksed), mis moodustavad igakülgse siseruumide kujunduse baasi, on võimalik muretseda meilt.

GRANDBERI TARTU SALONG ON UUES KUUES!

2016. aasta pühad võtsime vastu pidulikult ja mõnusalt, panime Tartu salongis välja uue valiku näiteid meie töödest. Välja pandud garderoobid, köögimööbel ja liuguksed on hea viis oma silmaga tutvuda  võimalustega, mida me pakkuda saame. Meie eesmärk oli luua ka hubane koht, kus koos istuda ja rääkida kujundusideedest ning planeerida klientidele midagi väärtuslikku.

Oskame kujundus-aardejahti lahendada ja sisustus-tupikteid ära hoida lihtsalt kuulates kliendi ideid. Koos mõeldes leiab võimaluse luua unistuste köögi või garderoobi, mis annab inspiratsiooni edasisteks valikuteks sisustuses või täiendab ideaalselt juba olemasolevat kujundust.

Grandber Sisustus
Grandber Sisustus Tartus

KÖÖGIMÖÖBEL, MILLE SARNAST POLE KELLELGI TEISEL

Kui näed meie valikus midagi ilusat, võime selle alati just sinu jaoks taas luua. Alati on ka võimalus eksperimenteerida – kasutada toone, materjale, kujusid ja valgustust tavatumal viisil. Erinevaid esemeid ja mööblit peaks olema rõõm kasutada. Tänapäevane teenindus ja tootmistehnoloogia võimaldab päris lähedale ideaalini jõuda.

Tartu salongis oleme välja pannud uued kõrgsurvelaminaadist köögitasapinnad ning paljude külastajate pilke on püüdnud huvitava lahendusega köögiuks, tule julgelt uudistama!

Köögimööbel Tartus
Tartu köögimööbel

GARDEROOBID JA LIUGUKSED

Kui mõelda mööbli paigutamise järjekorrast, siis kapp või panipaik on üks esimesi, mida paigaldada, või vähemalt vajab see kõige enam tähelepanu. Et saada kvaliteetse alguse uues või värskendust vajavas elamus või kontoris, ei pea läbi käima mitut salongi või edasimüüjat.

Grandber pakub eriilmelisi lahendusi igasuguse ruumi ja vajaduse jaoks – meil on sobivad garderoobid nii magamis- kui lastetuppa, isegi töönurka. Mis muudavad need eriti sobivaks on vastupidavad, ruumisäästlikud ja moodsad liuguksed, mida annab kujundada erinevate miljööde jaoks.

Meie Tartu salongis kui ka Tallinnas on võimalik näha ja käega katsuda näiteid meie liugustest.

Liuguksed ja garderoobid
Garderoobid ja liuguksed

SARNANE SISUSTUS LOOB TRENDIKA KOMPLEKTI

Komplekti omada on mõnikord täitsa tore. Läbiv sarnane joon kujunduses annab esteetiliselt väga palju nii kodus kui kontoris. Väiksemate kodude ja korterite jaoks loob ühtne stiil köögiruumi ja panipaikade vahel loomuliku koosluse. Kontori või tööruumi jaoks on kööginurga ja garderoobi (ehk isegi kabinetti viiva liugukse?) samalaadne ilme omamoodi univormiks.

Komplekti-ideega võib kangastuda nõuka-aegne üksluisus, aga toona ei pandud nii palju rõhku esteetilisele väärtusele. Kindlasti ei tähenda see tänapäeval ühte ja sama kappi iga nurga peal, vaid lihtsalt teatavat mustrit, mis sisustust läbib. Nii saad olla kindel, et ruumides säilib harmoonia. Kui midagi vahetama või uuendama peab, jääb üle ainult sarnase signatuuriga mööbliese tellida.

TARTU VÕI TALLINN KUTSUVAD

Tule meile külla oma sisustus-soovidega! Kindlasti ei jäta me sind hätta kui oled ette kujutanud täiuslikku kööki või näinud unes ideaalselt garderoobi, või lihtsalt soovid arutada oma kujundusplaane.

Kokkuvõttes:

  • Sisukujunduse baasi garderoobide ja köögimööbli näol saad meilt!
  • Sind huvitavad võimalused, mida pakuvad liuguksed? Tule uuri!
  • Aitame luua trendika koosluse.
  • Tule uudista meie uut valikut Tartu salongis!