Uusimad postitused:

GARDEROOBID – OOTAMATU VÕIMALUS KODU VÕI KONTORI KAUNISTAMISEKS

Sageli võib kuulda arvamust, et garderoobid on justkui millegi varjamiseks. Midagi, mis peab silma alt ära olema – koht magamistoa seinaorvas, kuhu kõik eest ära tõsta. Garderoobid mahutavad loomulikult palju ja selle ruumi kasutamine on inimese enda teha, kuid garderoob ei pea siiski olema midagi, mida tagumistesse tubadesse peita.

KUIDAS GARDEROOBID KODUS NÄHTAVALE TUUA

Meie leiame, et garderoobid ei ole kodus midagi, mida peaks häbenema. Soovitame julgelt kasutada garderoobe esikutes või üldse kohtades, kuhu võivad sattuda ka sinu külalised. Lisaks esikule ja magamistoale võivad tulla kõne alla ka kõik teised toad. Seda seetõttu, et garderoobid võivad lisaks riietele sisaldada sinu raamatuid, elektroonikat ja tegelikult kõike muud võimalikku.

Kuigi loomulikult ei piirdu garderoobide tähtsus vaid välimusega, on tegemist siiski olulise nüansiga. Seejuures on aga mõned asjad, mida peab õige välimuse valimisel kindlasti kaaluma. Tänu suurepärasele erinevate materjalide valikule saab garderoobil kasutada mõnda erksat värvi, ühte paljudest puidu imitatsioonidest või ka mustrit. Valik on suur – miks mitte kasutada nii suurt pinda ära selleks, et ka sel viisil kodu oma maitse järgi kujundada. Lisaks on võimalik kasvõi kogu garderoob katta peegliga – suuri peegleid ei ole ju kodus kunagi liiga palju!

EI PEA PIIRDUMA KODUGA

Tegelikult ei ole garderoobid välistatud ju ka kontorites või mistahes muudes ametiruumides. Mõne kontoriruumi nurgas olevate nagide asemel võib stiilne garderoobikapp kogu büroole värskema hingamise anda. Nagu kodudegi puhul, on ka büroodesse garderoobi valimisel võimalik lähtuda kolmest peamisest kujust:

  • Sisseehitatud garderoob. Nimi ütleb juba iseenesest kõik ja antud lahendus sobib nišši, kus kasutatakse ära ruumi enda konstruktsioone.
  • Osaliselt sisseehitatud garderoob. Kapp, mis katab konkreetse talle eraldatud ala. Eritellimusel valminud mööbel vastab täpselt ettenähtud alale.
  • Eraldiseisev garderoob. Ruum ei dikteeri garderoobile midagi ja seda on võimalik vajadusel ka teise kohta tõsta.

Kui sul on plaanis oma koju või kontorisse ruumi säästmiseks garderoob ehitada, tutvu kindlasti meie soovitustega sobiva lahenduse leidmiseks. Külasta meid meie Tallina või Tartu esinduses, helista meile või täida meie kodulehel olev kontaktivorm.