Uusimad postitused:

GARDEROOBID STIILSESSE KOJU

Garderoobid on tänases kodus juba standardiks saamas ja kindlasti on järjest enam ka neid inimesi, kes on leidnud neis tänuväärse võimaluse kodu stiilsemaks muutmiseks. Kuigi praktilise meelega inimene peab olulisemaks garderoobi sisu, annab garderoob oma suure pinna tõttu ka piisava võimaluse oma maitse väljendamiseks.

KAASAEGSED NORSCAN KORVSÜSTEEMID

Kliendi garderoobi parema liigendamise ja mugavuse nimel pakub Grandber Sisustus praktilise meelega inimestele kaasaegseid Norscan korvsüsteeme. Norscan’i süsteem on kvaliteetne, uuenduslik ja mitmekülgsete võimalustega. See muudab garderoobid multifunktsionaalseteks ja annab inimesele vabaduse luua täpselt enda vajadustega kooskõlas olev garderoobisüsteem. Koos garderoobi välise küljega on võimalik nii kogu kodule uus hingamine anda.

GARDEROOBID JA MATERJALIDE VALIK

Garderoobide erinevaid materjale on kümneid ja need võib jagada kolme suuremasse kategooriasse:

  • puidu toonid (valikus on erinevad tamme toonid, kask, oliiv, mahagon, õun jpm);
  • ühevärvilised pinnad (valge, kreem, beež, halli toonid jne);
  • spoonplaadid;
  • värvitud mdf-plaadid.

Nende materjalide hulgast valimine lähtub täielikult inimese enda soovist ja sellest, kuidas ta oma kodu kujundada soovib (kindlasti määrab veidi ära seegi, kas tegemist on sisseehitatud kapiga või eraldiseisva kapiga). Vastavalt soovile on tavapärase liugukse asemel võimalik valida garderoobile ka kas täielikult või osaliselt peegliga kaetud uks.

TRENDID AASTAL 2017

Ka garderoobisüsteemid lähtuvad iga-aastastest trendidest ja 2017. aasta trendidest tasub eelkõige ära nimetada erksamate värvide jätkuvat pealetungi. Kui eelnevalt on juba mõnda aega olnud moes pigem heledamad või valged toonid, siis vaikselt on oma pealetungi alustanud ka konkreetsed erksamad värvid. Hetkel üpriski levinud Skandinaavia stiilis kodu, mille peamiseks märksõnaks võib pidada minimalismi, on täiesti võimalik luua ka erksamates ja julgemates värvitoonides.

Kuna garderoobikapi väljanägemise uuendamine ei ole kogu süsteemi ehitamisel tehtavate töödega võrreldes meeletu töö, on seega võimalik garderoobi väljanägemist üpris sageli värskendada. Mõne erksa värvi valimine võib ehk eestlasele tunduda liiga edeva ja väljakutsuvana, kuid väike lisasärts värve koju võib aidata kogu majapidamist elavdada.

OMA SOOVIDE ELLUVIIMINE

Külasta meie salonge, et tutvuda kvaliteetsete Norscan korvisüsteemidega, ja et meie töötajatega koos enda kujundatud stiil ellu viia. Salongis saad tutvuda ka meie poolt pakutavate värvide ja toonidega ning meie spetsialistid aitavad sul kodu jaoks sobiva lahenduse leida.

Grandber Sisustus
Grandber Sisustus