Uusimad postitused:

GRANDBER SISUSTAS NÄIDISKORTERI TARTU LINNAS

Selleks,et kodusoetajatel tekiks ettekujutus,millised korterite sisustamise võimalused on uues elamurajoonis Tartu südames Tähe residentsis, laskis hoone arendaja Merko Ehitus Eesti AS sisustada näidiskorteri. Kuidas aitas korteri sisustamisele kaasa Grandber Sisustus,sellest räägib Grandberi juhatuse liige ja müügijuht Argo Abel. 

Milline osa korteri sisustusest on Grandberi valmistatud?

Meie poolt valmis köögimööbel koos tehnikaga,esikugarderoob koos lükandustega ning Walk-in garderoob magamistoas. Aitasime sisustada veel magamistoa ning elutoa, kus valmistasime öö- ja seinakapid ning TV- seina.

Kuidas sündis ettekujutus sisekujundusest?

Sisekujunduse põhimõtted ja soovid andis ette Merko Ehitus Eesti AS müügijuht. Kuna oleme mööbli valdkonnas tegutsenud juba aastaid, siis olid ka meie disainerid materjali värvide ja joonistega abiks. Kuna tegemist on luksuslike korteritega Tartu kesklinnas, siis materjali valik ja hinnaklass jäi keskmisest kõrgemaks.

Kas selle projekti juures oli ka keerulisi kohti mida teostada?

Kuna oleme ka varem suurematele koostööpartneritele näidiskortereid sisustanud, siis kõik kitsaskohad oleme juba mööbliprojekti tehes läbi mõelnud ning saame hakkama ka keerukamate objektidega.