Uusimad postitused:

GRANDBER SISUSTUS PAKUB LAHENDUSI MITMEL RINDEL

Sul on ruum, mis vajab mööblit. Kas otsida mõni standardlahendus või lasta disaineril luua eritellimusmööblit? Terve su majapidamine vajab täiendamist. Kas käia läbi mitu salongi ja kauplust või leida mõni, mis aitaks mitme mööbliesemega?

Kasutame võimalust ja anname ülevaate kõigest, mida Grandber Sisustus pakub. Kuigi köögimööbel ja garderoobid on meie leivanumbriks, pakume teisigi kvaliteetseid kujunduslahendusi ja muid tooteid.

MEIE SISUSTUSTOOTED

Loome kliendile nende soovide järgi sobiva kujunduse. Sisustame nii kodusid kui kontoreid.

KÖÖGIMÖÖBEL JA -TEHNIKA

Olgu soovitud köök suur või väike, moodne või rustikaalne, värvikas või vaoshoitud – oleme kõike loonud. Oskame täita kitsa nurgakese elektroonika ja köögimööbliga või luua avara ja luksusliku köögi koos kõige vajalikuga.

Iga meie loodud köök on personaalne. Isegi kui on kasutatud levinud materjale, on meie köögid unikaalsed ja tellija soovide järgi valmistatud.

GARDEROOBID JA LIUGUKSED

Praktilised ja ruumisäästvad, stiilsed ja ergonoomilised – meie loodud garderoobid on kõike seda. Sageli üllatutakse, et kappi saab stiliseerida või panipaika kujundada. Samas ka lihtsamatele soovidele saab vastu tulla.

Liuguksed on vana leiutis, aga täiustunud tänapäeval. Neid on võimalik tellida nii kapiukse kui ruumilahutajana, kui sul on kitsas käes või lihtsalt soovid huvitavat lahendust kasutada.

Tutvu ühe meie teostatud tellimusega, mis tõi ühte majapidamisse moodsa köögi ja praktilise kapi.

LEIAME SOBIVA AKNAKATTE

Garderoobide ja köökide loomine näitab ikka ja jälle kui oluline on tervik. Sageli on ideaalsest tervikust puudu oluline detail – sobivad aknakatted. Samas igasuguse sisustuse soetamisel tuleb olla tähelepanelik, et leida just see õige aknakate, mis sobituks ruumi üldmuljega.

Grandberi kogemused võivad sellega aidata. Pakume laialdast valikut ruloodest ribakardinateni.

ERITELLIMUSMÖÖBEL

Sageli leiab klient, et loodud garderoobi või köögi kõrvalt on puudu mõni spetsiifiline mööbliese (nt laud, kubu, riiul, jne) või usaldatakse meie käekirja ja lihtsalt soovitakse midagi erilist. Kui koostöö klapib ja meie oskused võimaldavad, oleme loonud ainulaadset sisustust.

MUUD TOOTED

Lisaks sisustusele on meie valikus ka muid tooteid.

VAHESEINADE MODERNSUS

Avar ruumikujundus, mida klaasvaheseinad võimaldavad, on aastast aastasse trendikas ja igati praktiline. Eelkõige on need populaarsed tänapäevastes büroodes ja kontorites, kuid ka valgusküllased kodud kasutavad nende eeliseid. Muude profiilidega vaheseinad on kompaktne viis eraldada tööruume ning neid on lihtne ruumivajaduse muutudes eemaldada või ümber planeerida. Grandber Sisustuse valikus on täisklaasvaheseinad, spoonprofiilidest, MDF-profiilidest ja ka alumiiniumprofiilidest vaheseinad.

TURVAKARDINAD JA MARKIISID ON KODU JA ASUTUSE ABIMEHED

Grandber pakub ka kvaliteetseid turvakardinaid. Tänapäeval vist ei näegi eriti enam poode, mis ei kasutaks seda võimalust. Isegi kodudes on nende kasutamine muutunud populaarseks, pakkudes avarate akendega kodudele lisaturvalisust.

Liigendmarkiisid on jätkuvalt populaarsed erinevate kohvikute ja lesilate suveterrassidel või õuealal, mis väga lihtsasti aitavad luua külastajatele sobivad tingimused. Ka koduomanikud on avastanud enda jaoks markiisi praktilisuse – tegemist on lihtsasti kasutatava ja  elegantse peavarjuga, mis suvel aitab sabinast või päikeselõõsast säästa.

GRANDBER SISUSTUSE KOGEMUS

Meie igapäevatöös tuleb aeg-ajalt ette tellimusi, mis hõlmavad mitut ruumi ja erinevat tüüpi sisustust. Kõige sagemini on need erinevate ruumide garderoobisüsteemid, või siis üks garderoob (või mitu) ja köögimööbel.

Selliste tellimuste hulk on meile positiivseks tagasisideks. Mida see näitab?

  • Pakume laia valikut materjalides ja viimistluses, millega saame sisustada erineva mulje ja funktsiooniga ruume.
  • Oskame luua terve majapidamise või ettevõtte jaoks kvaliteetset ja sobivat sisustust.
  • Pakume kliendile mugavust läbi selle, et olulise osa sisustusest saab ühest kohast.

Tellimused, mis hõlmavad rohkem kui üht ruumi või isegi mõnda muud sisustuslahendust, on meie jaoks põnevad väljakutsed. Võta meie ekspertidega ühendust!