Uusimad postitused:

HÄSTI VALITUD KÖÖGI TASAPINNAD PANEVAD RUUMI SÄRAMA

Esteetilised ja hästi funktsioneerivad köögi tasapinnad töötavad põhimõttel mitu kärbest ühe hoobiga: need on praktilised, panevad ruumi särama ning seovad köögi omavahel ühtseks tervikuks. Tänu hästi läbimõeldud köögi terviklahenduselening sellest tekkinud harmoonilisemale keskkonnale valmivad lisaboonusena Sinu köögis ka maitsvamad road.

Hästi valitud köögi tasapinnad panevad ruumi säram

KÖÖGI TASAPINNAD TÄIDAVAD SINU KÖÖGIS MITMEID ROLLE:

 • Sisekujunduselement. Kui Sul on plaanis oma köögis värskenduskuuri teha ning valid parasjagu välja uut köögi terviklahendust, siis soovitame pöörata erilist rõhku just köögitasapinna valikule, sest see töötab huvitava ja mitmekülgse dekoorinüansina. Kvaliteetsed, õigesti paigaldatud ja köögi terviklahendusega kooskõlas olevad köögi tasapinnad vallandavad seejärel just kui doominoefekti: hea loob head ning perfektses köögis valmivad perfektsed toidud.
 • Praktiline külg. Köögi tasapinnad kannavad Sinu köögis väga funktsionaalset rolli. Lisaks tavapärasele (peaasjalikult toiduvalmistamisele) saab tasapindasid kasutada ka erinevate esemete majutamiseks, nt potililled, küünlajalad ja huvitava disainilahendusega veiniriiulid.  

GRANDBERI VALIKUS ON SUURES PLAANIS NELI ERINEVAT MATERJALI:

 • Looduslik kivi. Tugev ja vastupidav. NB! Ole hooldamisel ettevaatlik;
 • Akrüülkivi. Kuna tegemist on tehiskiviga, siis on see kergesti hooldatav ning vastupidav;
 • Kõrgsurvelaminaat. Tasapindu õigesti hooldades säilitab see oma efektse välimuse aastateks;
 • Täispuit. Looduslähedane välimus. Tekkinud kriimud on üldjuhul võimalik koduste vahenditega eemaldada.

Kirjutasime oma varasemas blogis materjalidest ning nende hooldamisest ka lähemalt ning andsime nõu, kuidas köögitasapinnad valida. Loe kindlasti!

MILLINE VÕIKS OLLA TÖÖPINNA TAGUNE?

Köögis kevadist värskenduskuuri tehes ning köögitasapinda välja valides on tähtis roll kanda ka tööpinna tagusel, sest see seob nii tasapinna enda kui taguse ühtseks tervikuks.

Enne otsuse langetamist soovitame tutvuda köögi tasapindade ja nende tagustega: loe näiteks kodu- ja välismaiseid disainiajakirju, surfa netis ringi, uuri ekspertide käest või räägi sõprade-tuttavatega.

Materjalina on väga huvitav lahendus näiteks klaas, millele saab vastavalt isiklikule eelistusele lisada eriilmelisi ornamente ja vahvaid mustreid. Kui Sa tellid klaasist tööpinnatagused Grandberist, saad Sa nende kaunistamiseks ise meie koostööpartnerite laiaulatuslikust valikust meelepärased fotod valida.

Huvitav variant on veel tapeet, mis lubab fantaasial korralikult lendu minna. Selektsioon on siinkohal pea otsatu ning pakub kõigile midagi.

2018. AASTA TRENDID KÖÖGI TASAPINNA MAAILMAS

Köögi töötasapinna trendid

Igal aastal panevad disainispetsialistid paika köögimaailmas parasjagu kõige kõlavamad ja hinnatumad trendid. Toome välja käesoleva aasta mõned popimad materjalid ja stiilid, mida üleilmselt köögimaailmas hetkel kasutatakse.

 • Kvarts. Materjali hakati kasutama esialgu graniidi (mis oli aastaid number üks globaalsel köögimööbli turul) asendusena. Tänaseks on kvarts sisekujunduses oma kanna juba üsna kindlalt kinnitanud.
 • Reljeefsed tööpinnad. Sileda pinna asemel võiks Sinu köögis särada hoopis materjal oma orgaanilisemas kuues ehk rõhuda loodusliku kivi loomulikkusele.
 • Integreeritud köögi kraanikauss ehk ühtne stiil algusest lõpuni.
 • Neutraalsed värvitoonid seljatasid sel aastal varem populaarsed erksad toonid.
 • Dekoratiivsed kahhelplaadid tagaseinas, mis paistavad hästi silma ning panevad köögi särama.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega kindlasti ühendust. Meie soov on leida Sinuga üheskoos Sulle kõige sobilikum köögi terviklahendus!