Uusimad postitused:

HEAD KÖÖGIMÖÖBLI VALMISTAJAD MÕISTAVAD KLIENDI VISIOONI

Oma köögi disaini ei saa usaldada just igaühe kätte. Alati saab osta standard-komplekte ja loota, et need lõppude lõpuks ka kööki ikkagi sobituvad, ent selline mõistatamine nõuab aega ja kannatust. Tänapäevased võimalused on laialdased – enam ei pea leppima ühesuguste igavate lahendustega.

Üha enam eelistatakse tellimuse peale valmistamist iga majaosa disainis. Kuid iga köögimööbli valmistaja ei oska adekvaatselt realiseerida oma kliendi soove.

Valikut tehes tasub silmas pidada järgnevaid võimalusi, mida valmistaja pakkuda võib:

  • Suur materjalide ja toonilahenduste valik
  • Eripärade ja -soovidega arvestamine
  • Võimalus mängida disainelementidega
  • Usaldusväärsus ja professionaalsus

Oleme eelnevalt kirjutanud köögi-valmistajate valimise praktilisest poolest, nüüd vaatame teemat teise nurga alt.

Ka köök võib olla kirev

Paljud inimesed ei teagi, et köögis võib olla ka muid värve peale valge, halli või pruuni. Tegelikkuses ongi lahendusi siinkohal lõputult. Professionaalsed köögimööbli valmistajad peavad oskama ükskõik kui pastelset või värvikat ideed realiseerida.

Loomulikult võib kasutada traditsioonilist mudelit ja jääda teada-tuntud toonide juurde, aga võimalusi on ka neile, kes eelistaksid midagi muud.

Erksad toonid ergutavad hommikuväsimuse või kaamose ajal, tumedad muudavad köögi väärikaks kulinaariatempliks, soojad toonid rõhutavad kodust hubasust ja külmad puhtust.

Köögimööbli galerii leiad siit

Soove saab tõesti täita

Toonitamine ikka ja jälle, et ka köögimööbel võib valmida täielikult kliendi soovide järgi. Sobiva disaini leidmine on teekond, mille igal käänakul peaks disainer klienti saatma, suunama ja ise juhiseid kuulama.

Ka köögimööbli valmistamine võib olla kunst, mille eesmärgiks on võimaluste piiride kompamine. Või ka mitte – stiilsuseni võib jõuda ka vanu radu mööda minnes ja ohutumaid teid valides.

Ükskõik, mida te oma köögi disainimist planeerides otsustate, on olemas professionaalne köögimööbli valmistaja, kes kuulab ja aitab teid.