Uusimad postitused:

KÖÖGIMÖÖBEL ERITELLIMUSEL KUI SISEKUJUNDUSELEMENT

Oleme juba varasemalt välja toonud, et eritellimusel köögimööbli peamised eelised odavamate lahenduste ees tulenevad näiteks materjali kvaliteedist (vastupidavusest) ja olemasoleva ruumi maksimaalsest ärakasutamisest. Ent sageli osutub põhjuseks, miks köögimööbel eritellimusel tellitakse, hoopis midagi vähem praktilisemat – spetsiaalselt enda kodu jaoks mööblit tellides saab selle ideaalselt kodu sisekujundusega sobitada.

MIDA UUT TOOB SISEKUJUNDUSES 2018. AASTA?

Kui sul on plaanis tellida uus köök just nüüd, siis soovid ehk mõnevõrra arvestada ka sellega, mida toob sisekujunduses aasta 2018. Kindlasti on jätkuvalt stiilne valik Skandinaavia minimalistlik laad, kuid mitmete disainiajakirjade arvates hakkab see trend siiski oma olulisust kaotama.

Mõningad kuumimad trendid järgnevaks aastaks nii eritellimusel köögimööbli kui kodu seisukohalt üldiselt on:

  • maavillasus” ehk maalähedus, mis väljendub näiteks lihtsates valgeks värvitud seintes ja täispuidust mööblis; lisaks võimalusel veidi paljastatud seinapalki, kaltsuvaibad ja kõike seda on võimalik ka köögimööbli puhul arvesse võtta; üks selle võtmesõnu on kindlasti soe hubasus;
  • tume puit oma veidi tõsisema tooniga sobib samuti paljudesse lahendustesse; selle efekti aitab rõhutada eredam valgustus;
  • korrapäratus asjade paigutamisel, mis lähtub iidsetest idamaistest filosoofiatest – ka ebatäiuslikus on võimalik leida täiuslikku ilu; ehk siis võib vahel mõõdulindi kappi jätta ja asju veidi “lohakamalt” sättida.

Ent loomulikult ei piirdu trendid sellega ja märksõnadena võib veel tuua välja moodsad värvitoonid, mööbli lihtne kuju ja materjalide taaskasutuse.

ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL + KAASAEGNE TEHNOLOOGIA

Olles köögimööblile sobiva disaini valinud, ei pea eritellimusel köögimööbel sellega veel piirduma. Ka maalähedase lahenduse puhul ei maksa unustada seda, et elame 21. sajandis ja miks mitte kasutada ära võimalusi, mida pakub kaasaegne tehnoloogia.

Mööblisse integreeritud tehnilised lahendused ja õigetes kohtades asuv ning ilma puudutamata sisse lülitatav valgustus on vaid mõned lahendustest. Ka köögimööbel eritellimusel võib sisaldada ekraanide ja hea helisüsteemiga lahendusi – kõike seda, mida inimese enda vajadustest lähtuvalt vähegi tarvis läheb.

GRANDBER SISUSTUS OOTAB VÄLJAKUTSEID

Eritellimusel köögimööbel annab meile võimaluse end uute lahenduste loomisel proovile panna ja seetõttu julgustame sind kõigi oma soovidega meie poole pöörduma. Külasta meie salonge või võta meiega ühendust kodulehe kaudu, anna meile ülevaade kõigist (ka kõige pöörasematest) oma ideedest ja leiame koos parima just sinu koju sobiva lahenduse.