Uusimad postitused:

KÖÖGIMÖÖBEL- KUIDAS VALIDA?

Köök on kodu süda, kus kogu pere saab kokku ning veedab mõnusalt koos aega- kokates, küpsetades, jutustades või hoopiski lõbutsedes. Meie soovitus on köögimööblit valides juba alguses mõelda läbi, milliseid funktsioone peaks köök täitma ning kuidas oleks kogu perel seal mugav toimetada ja kokata. On mitmeid tegureid, millele tasub juba enne köögi esmast planeerimist mõelda. Eelkõige soovitame mõelda ruumi ja kodu olemusele, alles seejärel köögimööbli detailidele.

Grandber Sisustus on kokku kogunud kuus erinevat köögimööbli disainilahendust, et köögimööbli stiilidest hea ülevaade anda ning uue köögimööbli valimine lihtsamaks muuta.

ÜHEHARULINE KÖÖGIMÖÖBEL

Ühearuline köögimööbel on üks levinumaid köögimööbli lahendusi, mis sobib hästi koju, kus on elamispinda vähe. Ühearulise köögimööbli suureks plussiks on see, et köögimööbli ühte seina paigutamine jätab vastas oleva seina ja ruumi vabaks. See on ideaalne variant väiksematele peredele, kelle kodus on köögipind limiteeritud.

KAHEHARULINE KÖÖGIMÖÖBEL

Kaheharuline köögimööbel sobib suurepäraselt ruumi, kus on soov ja võimalus suurema pindalaga köök ehitada. Kaheharulisel köögimööblil on kaks paralleelselt jooksvat köögitasapinda, mis teevad köögis toimetamise väga mugavaks. See annab palju ruumi kokkamiseks ning köögis saab toimetada koos pere või sõpradega. Sellist köögi lahendust kasutatakse sageli ka restoraniköökides.

U-KUJULINE KÖÖGIMÖÖBEL

U-kujuline köögimööbel võimaldab planeerida köögi kolme seina. U-kujuline köögimööbel on laialt levinud avatud köök-elutubades ning suuremates ruumides. See annab ruumile rohkelt avarust ning võimaluse köögis mugavalt toimetada. U-kujulised köögid planeeritakse sageli akende alla ning selle suureks plussiks on mugavus, kõik köögitarvikud ja – tehnika on alati käeulatuses.

L-KUJULINE KÖÖGIMÖÖBEL

L-kujuline köögimööbel, nagu nimigi ütleb on ruumi paigutatud selliselt, et justkui moodustuks L-täht. Selline lahendus sobib ideaalselt kui on oluline, et vaba köögipinda oleks palju. Samuti võimaldab L-kujuline köögimööbel ühte otsa teha väikese söögilaua osa- kaks ühes, köök ja söögilaud. Selline lahendus sobib hästi väiksematesse korteritesse, kus suure
söögilaua jaoks eraldi ruumi ei ole. L-kujuline köök on väga ruumikas ning mugav kokkamiseks.

SAAREGA KÖÖGIMÖÖBEL

Saarega köögimööbel on luksus, mida ihkavad paljud. See on juba ammusest ajast üks eestlaste lemmikumaid köögimööbli tüüpe. Saarega köögid sobivad hästi luksuslikesse ja suurtesse ruumidesse, kus on U- või L-kujuline köögimööbel. Köögisaar aitab luua hubasuse ja mugava pinna, mida saab näiteks pidustustel snäkilauana kasutada.

Võimalus on tellida ka pool saarega köögimööbel, mis sobib sisustamiseks sinna, kus saarega köögimööbel täielikult ei mahu. Pool saart saab kasutada ka söögilauana, kus kogu pere
mahub kenasti koos sööma

KVALITEETNE NING AJATU KÖÖGIMÖÖBEL

Grandber Sisustus on Eesti üks usaldusväärsemaid ja unikaalsemaid sisustusbrände, mis tegeleb köögimööbli valmistamisega. Grandber hindab, et kodu oleks soe ja hubane, kus iga pereliige sooviks olla, pakkudes kordumatu disainiga kööke taskukohase hinnaga. Brändi eesmärgiks on aidata ellu viia klientide ideed alates planeerimisest kuni teostamiseni, just teie soovi järgi.

Grandber Sisustus pakub kõiki ennist kirjeldatud köögimööbli variante ning arvestab tellija soovidega. Planeerime köögimööblid alati detailselt ja läbimõeldult, lähtuvalt kliendi
soovidest ja vajadustest.

Grandber Sisustus köögimööbli valikuga saab tutvuda kodulehel.