Uusimad postitused:

KÖÖGIMÖÖBLI VALMISTAMINE – MIKS KÜLASTADA SALONGI?

Tänaste tehnoloogiliste võimaluste juures ei ole inimesed sageli enam nii agarad erinevaid kauplusi, büroosid ja salonge külastama. Kui peaaegu kõik ostud on võimalik teha kodust lahkumata, siis miks sellele aega raisata? Ka köögimööbli valmistamine on valdkond, kus kaasaegne tehnoloogia on uusi võimalusi tekitanud. Kui erinevate saadaval olevate programmide abil on võimalik täpne plaan paika panna, siis miks peaks klient üldse salongi külastama?

KÖÖGIMÖÖBLI VALMISTAMINE JA SPETSIALISTIDE ABI

Inimeste endi initsiatiiv on loomulikult positiivne ja köögi tellimisega alustamiseks väga vajalik. Seejuures on loomulikult hea kui klient enne köögimööblit pakkuva salongi külastamist vähemalt mingil määral oma soovide üle järele mõtleb. Tegemist ei pea olema professionaalse 3D-mudeliga, vaid piisab ka lihtsatest visanditest.

Kuigi enne mööbli valmistamist mõõdistab iga tootja kliendi köögi täpselt üle, on just sinu köögi jaoks sobivate võimaluste selgitamiseks hea, kui oled vähemalt olulisemad mõõdud kirja pannud.

Selle põhjal on spetsialistil salongis võimalik töö mahtu hinnata ja ligikaudne hinnapakkumine teha. Kvaliteetse köögimööbli valmistamine eeldab kliendi ja eksperdi head koostööd.

Muidugi ei tee ka paha kui inimene on eelnevalt põhjaliku kodutöö teinud ja enda jaoks sobivad lahendused välja valinud. Samas on kindel, et salongis olevaid tooteid ja materjale reaalselt nähes ja katsudes saab klient asjast hoopis teise ettekujutuse. Seetõttu ongi salongi külastamise peamised põhjused järgnevad:

  • saab küsida nõu vastavate oskustega spetsialistidelt;
  • salongis luuakse valmivast mööblist joonised;
  • salongist leiab erinevate köökide näidiseid;
  • saab tutvuda ka materjalide ja värvide valikutega;
  • olemas on ka kataloogid tehnika ja furnituuri valikutega tutvumiseks.
Köögimööbli valmistamine
Köögimööbli valmistamine

LEIA MEIE SALONGID TALLINNAST VÕI TARTUST

Kui sul on kindel soov endale uus köök soetada, siis võta julgelt ühendust ettevõttega Grandber Sisustus. Meie esindused leiate nii Tallinnast (aadressil Tatari 23/25) kui ka Tartust (aadressil Fortuuna 1).

Salongi tulles aitavad meie spetsialistid kõige vajaliku selgitamisega ja koostöös sinuga on võimalik juba täpsem plaan paika panna. Mõelge oma soovidele, võtke ligikaudsed mõõdud ja pöörduge Grandber Sisustuse salongi – köögimööbli valmistamine on just nii lihtne. Ootame sind!