Uusimad postitused:

KUIDAS PLANEERIDA GARDEROOBI SISU?

Kui unistad garderoobist, aga pole kindel oma võimalustest, pakuvad professionaalsed sisustussalongid kas juhiseid või isegi konsultatsiooni.

Esimene samm on mõelda oma vajadustest, mille garderoobi sisu täita võiks – millisesse ruumi see läheb, mida sinna panna sooviksid? Seejärel looda salongi nõule ning rakenda neid teadmisi garderoobi sisu planeerimisel.

MILLISED ON VÕIMALUSED?

Vastavalt olemasolevale ruumile ja kliendi soovidele, pakub Grandber erinevaid lahendusi kuidas garderoobi sisu jaotada. Uste arv on esimene samm, mis seda kujundab, sest nii, kuidas need avanevad, peab ka kõik mugavalt asetuma.

Tutvu ülevaatega erinevatest võimalustest siin!

Parima lahenduse leidmiseks on mitu võimalust:

  • Meie juhised aitavad esialgsed mõõdud ise leida
  • Kindluse mõttes ja vajadusel on võimalik tellida professionaalset projekteerimist
  • Pakume konsultatsiooni igasuguste seonduvate ideede ja küsimuste korral

Garderoobist mõeldes vaata lihtsalt üle olemasolev ruum. Kui ei oska hinnata, milleks kõigeks ruumi võib jätkuda, või mitu ust oleks kõige optimaalsem kasutada, saab professionaalsete klienditeenindajate abiga kõik need omadused ära kaardistada.

MILLE JAOKS KAVATSED GARDEROOBI SISU PÜHENDADA?

Mis garderoobi sisu puudutab, siis see on justkui väike aken selle omaniku argiellu. Iga inimene on teisest erinev ja sellest isikupärast tulenevalt on kõigil erineval hulgal isesuguseid riietusesemeid, valikut jalanõudest ning teinekord peakatteid ning ehteidki.

Garderoobi ülesehitusel võib olla iga tahk põhjalikult läbimõeldud, jättes igale esemele oma hoolikalt määratud koha. Samas võib läheneda võib ka loomingulisemalt ja reserveerida vaba ruumi tulevateks spontaanseteks ostudeks.

Riiulid, sahtlid, torud, konksud, riidepuutorud – need on sinu käsutuses olevad tarvikud, mõni konkreetsemaks kasutuseks, mõni üldisemaks. Loo endale rikkalik rõivistu või kombineeri riiete kõrvale maja pealt muid tarbeid, kõik sobib. Kui oled nii mahus kui sisus kindel, on aeg hakata edasi planeerima.

TOO OMA MÕTTED MEILE!

Enda kodu või töökeskkonna kujundamine peaks olema nauditav protsess – ometigi rikastub olustik mõne ilusa ja kasuliku mööbliesemega. Meie eesmärk ongi, et positiivseid muljeid ei rikuks mured mõõtude, võimaluste puudumise või isegi transpordi üle.

Plaane näidata ja soovitusi anda võime alati, parima tulemuse tagab see, kui võtad ühendust!