Uusimad postitused:

KVALITEETNE KÖÖGIMÖÖBEL TARTUS GRANDBER SISUSTUSEST

Köögimööbel on oluline igas kodus – köök on siiski koht, kus veedetakse aega koos pere, sõprade ja lähedastega. Just sellepärast mängib ka köögimööbel suurt rolli iga kodu üldterviku loomisel. Olenemata sellest, kas oled renoveerimas praegust kööki või sisustad uusarendust, valmib sinu soovidele vastav köögimööbel Tartus Grandber Sisustuses. Loe artiklist, milline on sel aastal Grandber Sisustusest tellitud populaarne köögimööbel Tartus ning miks tasub eelistada eritellimusel köögimööblit.

Populaarne köögimööbel Tartus pole vaid ühes stiilis

Grandber Sisustuses valmib köögimööbel Tartus ja Tallinnas vastavalt klientide soovidele. Olenevalt kliendi asukohast, kodu eripäradest ja individuaalsest stiilist on iga köögimööbli tellimus unikaalne – küll aga on joonistunud välja mõned stiilid, milline köögimööbel Tartus 2023. aastal kõige populaarsem on.

Modernne köögimööbel Tartus

Kuigi iga valmistatud köögimööbel Tartus erineb üksteisest tulenevalt erisoovidest ja kliendi visioonist, siis populaarseimaks stiiliks on osutunud modernne köögimööbel. Modernne ehk kaasaegne köögimööbel on puhas, minimalistlik ja avar. Nii nagu mujal maailmas, on ka modernne köögimööbel Tartus populaarsust kogunud – tõenäoliselt just oma helge, rahuliku ja hubase atmosfääri poolest. Kuna modernne köögimööbel on üsna neutraalse olekuga, on tegemist ajatu valikuga igasse koju. Modernses stiilis köögimööbel Tartus on looduslikes heledates toonides ning särtsu on lisatud väiksemate detailidega, näiteks eri tooni kappidega või valgustusega.

Köögimööbel Tartus on ka industriaalne ja rustikaalne

Veel oleme märganud, et köögimööbel Tartus on sarnaselt muule maailmale muutumas ka industriaalsemaks. Üha enam kasutatakse rustikaalseid elemente, avatud riiuleid, metallist aktsente ja sügavaid värvitoone. Kliendid soovivad kombineerida erinevaid detaile ja võimalusi, et anda köögimööblile iseloomu ning eripära. Lisaks toovad rustikaalsed elemendid nagu tumedad puidutoonid ja kivist detailid kööki maalähedast atmosfääri. Industriaalne ja rustikaalne köögimööbel on suurepärane valik koju, kus on juba olemas mõni kivi- või betoonsein – köögimööbli detailid komplimenteerivad eripärast seina. 

Miks valida eritellimusel köögimööbel Tartus?

Grandber Sisustuses valmib köögimööbel Tartus koostöös kliendiga, vastavalt kliendi soovidele ja visioonile. Valmistame köögimööblit kvaliteetsetest materjalidest ja igas stiilis, tasub vaid oma soovidest teada anda.

Meie disainer on abiks kliendi soovide visualiseerimisel, köögimööbli funktsionaalsuse ja praktilisuse kohta nõustamisel ning kliendi otsustamise hõlbustamisel. Tellides eritellimusel köögimööbel Tartus on võimalik külastada ka meie salongi, kus on välja toodud lai valik võimalikke materjale, värvitoone, detaile ja ka näidisköögid inspiratsiooni ammutamiseks. Kindlasti aitavad näidised ka otsustusprotsessi lihtsamaks teha. 
Sooviga tellida köögimööbel Tartus, võta meiega ühendust kodulehe kaudu või tule salongi külla! Grandber Sisustuse salong ja näidistena valmistatud köögimööbel Tartus asub aadressil Fortuuna 1.