Uusimad postitused:

MIKS VALIDA ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL TALLINNAS GRANDBER SISUSTUSEST?

Grandber Sisustuses valmib köögimööbel Tallinnas juba üle 10 aasta. Lisaks Tallinnale asub meie salong ka Tartus, kus on võimalik näha erinevaid köögimööbli näidiseid ja ka laia valikut võimalikest materjalidest, värvitoonidest ning furnituuridest. Meie eritellimusel köögimööbel Tallinnas on populaarne üheltpoolt just laia valikuvõimaluse ja individuaalsuse poolest, aga ka suurepärase hinna ning kvaliteedi suhte osas. Nimelt on meie eesmärgiks pakkuda taskukohase hinnaga ainulaadset köögimööblit igale perele – et iga kodu köögimööbel oleks selle elanike nägu. 

Sinu nägu köögimööbel Tallinnas

Grandber Sisustuse köögimööbel Tallinnas ja Tartus on rätseplahendus – kõik köögid valmivad vastavalt kliendi soovidele ning ideedele. Nii nagu on iga kodu selles elavate inimeste moodi, peaks ka köögimööbel vastama elanike omapäradele. Just nendele omapäradele on võimalik rõhuda eritellimusel köögimööbliga, sest nii saab kujundada kõikvõimalikud detailid vastavalt ruumi suurusele, võimalustele ja soovidele.

Tulles sooviga soetada köögimööbel Tallinnas või Tartus asuvasse salongi, aitab meie klienditeenindaja ning disainer arutada võimaluste üle, anda nõu enda kogemusest ja tutvustada võimalusi, mille peale poleks ehk ise tulnudki. Lisaks visualiseerib disainer esialgse idee, et saada paremat aimu enda soovitud lõpplahendusest ning selle sobivusest. 

Millist tüüpi köögimööbel valida?

Eritellimusel köögimööbli puhul tuleb langetada erinevaid otsuseid, alustades sellest, milline peaks olema köögimööbli hoiustamisruum, kas valida kapid või riiulid, kas mahutada kööki ka saar ning lõpetades materjali ja värvivalikuga. Alustades algusest, kui on soov soetada köögimööbel, siis tuleks mõõta üle enda ruum. Mõõdud ja ruumipaigutus annavad aimu, milline köögimööbel ruumi sobib – kas valida poolsaarega, saarega, L-kujuline või üherealine köök.

Inspiratsiooni ammutamiseks on mõistlik tutvuda erinevate tehtud töödega internetis, seda näiteks Pinterestis või Grandber Sisustuse kodulehelt. Nii saab rohkem aimu sellest, milline stiil endale meeldib ja mis võiks koju sobida. Päriselus köökide nägemiseks on abiks meie näidisena valminud köögimööbel Tallinnas või Tartus asuvates salongides. Salongis saab tutvuda ka lähemalt Grandber Sisustuse võimalustega, arutada ideid meie töötajatega ning saada parem ülevaade pakutavast. 

Köögimööbli planeerimisel on oluline mõelda ka hoiustamisruumile, sest potid-pannid ja kõik muu köögis vajalik võtavad alati rohkem ruumi kui ette kujutame. Kui aga kodus on olemas eraldi panipaik, siis ei pruugi nii palju hoiustamisruumi vaja minna ja saab planeerida hoopis avatud riiulid või klaaskapid. 

Köögimööbel Tallinnas telli Grandber Sisustusest

Kui tunned, et sinu kodus on puudu isikupärast, siis on ehk aeg välja vahetada enda köögimööbel – meid ümbritsev mööbel mõjutab meid oluliselt rohkem kui tähele paneme. Enda soovide järgi valmistatud köögimööbel Tallinnas telli Grandber Sisustusest – leiame sinu visioonile vastavad lahendused ning teeme need teoks. Võta meiega ühendust kodulehe kaudu ja küsi pakkumist!