Uusimad postitused:

MIKS VALIDA ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL TARTUS GRANDBER SISUSTUSEST?

Grandber Sisustuses valmib eritellimusel köögimööbel Tartus ja Tallinnas. Kuigi meie salongid asuvad kahes linnas, valmistame kvaliteetsetest materjalidest köögimööblit ka teistesse paikadesse üle Eesti. Soovime valmistada köögimööblit, mis loob igas kodus mõnusa atmosfääri, kus on mõnus veeta aega olenemata ilmast, aastaajast või aastast. Meie eesmärk on pakkuda taskukohase hinnaga kordumatut kõrgekvaliteedilise disainiga köögimööblit – ilmselt tänu sellele on meie valmistatud köögimööbel jõudnud ka Tartust ja Tallinnast kaugemale. 

Unikaalne, kvaliteetne ja funktsionaalne köögimööbel Tartus

Sooviga soetada eritellimusel köögimööbel Tartus, tasub pöörduda Grandber Sisustuse poole. Valmistame eritellimusel köögimööblit, mis tugineb iga kliendi individuaalsetele soovidele ja visioonidele. See on ka eritellimusel valminud köögi üks suurimaid eeliseid: köögimööbel valmib vastavalt konkreetse köögi mõõtudele, kasutades maksimaalselt ära kogu olemasolevat ruumi ning pöörates tähelepanu ka funktsionaalsusele. See on eriti kasulik väiksemates ruumides, kus köögi suurus on limiteeritud, ent hoiustamisruumi on vaja kõikide pottide-pannide, lauanõude ja kuivainete hoiustamiseks. Valmislahendusena soetatud köögimööbel aga iga kodu eripäradega ei arvesta, jättes tihti kööki kohmaka mulje. 

Lisaks valmib Grandber Sisustuse köögimööbel Tartus ka materjali ja värvide poolest unikaalsena. Meie salongis on võimalik tutvuda erinevate võimalike materjalide ning värvitoonidega, millega köögimööbel Tartus ja Tallinnas valmib. Näiteks osa materjalivalikust moodustavad kõrgläikega või supermatt pinnaga akrüülplaadid, spoonplaadid, melamiinplaadid, nanoplaadid ja värvitud MDF mööbliplaadid. Üha enam on jõudnud ka täispuidust ustega köögimööbel Tartusse ja teistesse linnadesse üle Eesti. Kuna klientide soovid, ruumi paigutused ja eelarved on erinevad, on iga valmistatud köögimööbel isemoodi ning ainulaadne. Kasutades aga valmislahendusena valminud köögimööblit, jääb köögis puudu isikupärast ning elanike stiilist. 

Köögimööbel Tartus valmib just selles stiilis

Grandber Sisustuses on valminud köögimööbel Tartus juba üle kümne aasta. Selle aja vältel on muutunud köögimööbli trendid ja mood, on kasutatud erksamaid värve ja julgemaid planeeringuid, ent püsivalt on jäänud klassikalised köögimööbli stiilid. Kuna köögimööbli paigaldamine või väljavahetamine on reeglina kulukas ettevõtmine, siis soovitakse leida võimalikult ajatuid, aga stiilseid lahendusi. Grandber Sisustuses valminud köögimööbel Tartus on suuremas osas minimalistlik, skandinaavia ja vahetevahel ka nö maamaja stiilis.

Kõik kolm nimetatud stiili on oma ülesehituselt üsna ajatud: kasutatakse neutraalseid ja looduslähedasi värve, materjalid on vastupidavad ning kvaliteetsed ja köögimööbel jätab koju sooja tunde. Üldiselt on püsimajäänud stiilid lihtsad, ilma liigsete detailideta ning värvide poolest heledad. Vaid maamaja stiilis köögimööbel on detailiderohke, ent ka detaile on võimalik aja vältel välja vahetada ning köögimööblit värskendada.

Ainulaadne ja funktsionaalne köögimööbel Tartus telli Grandber Sisustusest

Köögimööbel pole ammu enam pelgalt hädavajalik ja lihtne mööbliese – tegemist on kodu südamega, kuhu koonduvad nii pereliikmed, sõbrad kui lähedased. Kui sinu kodust on puudu üks kaunis ning kodu nägu köögimööbel, siis võta meiega ühendust kodulehe kaudu või külasta meie salongi Tartus või Tallinnas. Grandber Sisustuse salongides on näidistena valminud köögimööbel Tartus ja Tallinnas ka kohapeal olemas.