Uusimad postitused:

MILLEGA ARVESTADA GARDEROOBI SISU KUJUNDAMISEL?

Garderoobist ja disainist rääkides mõeldakse valdavalt seda, kuidas garderoob väljast paistab ja millise mulje ta koju loob. Siinkohal on loomulikult võimalik valida paljude erinevate materjalide hulgast ja sobiva lahenduse leiab nii rohkete detailidega kodule kui ka Skandinaavia stiilis minimalistlikule kodule. Ent disain ei pea piirduma välise küljega – ka garderoobi sisu on võimalik väga paljude nüanssidega ise kujundada.

MILLISED ON VALIKUD GARDEROOBI SISU KUJUNDAMISEL?

Garderoobi sisu on kodu osa, mida suurem osa külalistest ei näe. See aga ei tähenda seda, et tegemist on millegagi, millele ei tasuks tähelepanu pöörata. Vastupidi – ka olulisele praktilisele küljele tuleb tähelepanu pöörata. Garderoobi sisemust kujundades õiged ja valed vastused suuresti küll puuduvad, kuid selge on, et asukohast sõltuvalt on mõned valikud teistest otstarbekamad (esikusse sobiv garderoobilahendus ei pruugi sobida magamistuppa).

Garderoobi sisu kujundamisel peab peamiselt mõtlema sellele, kas ja mil määral on tarvis kasutada järgmisi elemente – sahtlid (sh jalatsite sahtlid), korvid, väljatõmmatavad tasapinnad ja riidetorud. Kindlasti tasub mõelda enda hobidele ja erilahendustele, mis lihtsustavad nt sporditarvete, mänguasjade ja hobitarvete hoiustamist.

Samas ei tasu garderoobi paigutust planeerides ka üle mõelda, sest garderoobi sisu on võimalik teatud ulatuses kergesti muuta. Näiteks ei ole väga lihtne prognoosida, millised võivad olla nõudmised lastetoas asuvale garderoobikapile mõne aasta pärast, mil lapse huvidest sõltuvalt on vaja hoopis teistsugust paigutust. Samas on vajadused erinevad ka aastaaegadest sõltuvalt.

GARDEROOBIDE LISAVÕIMALUSED

Garderoobide puhul ei pea ammu piirduma tüüpiliste valikutega (riiulid, sahtlid jne). Näiteks on suuremate kappide või kogu ruumi sisustava garderoobi puhul sageli hädavajalik ka valgustuse lisamine.

Alustades enda koju garderoobi planeerimist, tasub julgelt mõelda seal kasutatavatele lahendustele. Kindlasti on väljakutsed teretulnud ja garderoobi ning selle sisu puhul on tegemist ju aastaid kestva sisustuselemendiga, millega inimene puutub kokku igapäevaselt.

Millega arvestada garderoobi sisu kujundamisel?
Garderoobisüsteemi sisu

KÜLASTA GRANDBER SISUSTUSE SALONGI!

Käesoleva postituse põhjal on sul kindlasti võimalik nii mõnigi asi enda jaoks selgemaks saada. Samas tasub külastada ka salongi, kus meie spetsialistid on valmis kõigile sinu küsimustele vastama ja parimaid lahendusi välja pakkuma.

Seega võta parima lahenduse saamiseks ühendust meie Tallinna või Tartu salongiga ja loome koostöös ideaalse lahenduse. Kohapeal saad tutvuda kõigi võimalustega ja meie eksperdid aitavad ideede elluviimisega alustada!