Uusimad postitused:

MÖÖBLI VALMISTAMINE TARTUS JA TALLINNAS – PROFESSIONAALNE JA PERSONAALNE

Sageli on majapidamisest või kontorist puudu just see õige mööbliese, mis kujutluspildis olemas on, aga poodide ja salongide valikus ei paista. Või näiteks võib olla sooviks sisustada terve ruum täiesti kordumatu ja ainulaadse disainiga. Selliste võimaluste jaoks on alati olemas kvaliteetne mööbli valmistamine Tartus kui ka Tallinnas.

MIKS MÕELDA ERISOOVIL VALMISTAMISEST?

Eesti on juba aastaid olnud disainivaldkonnas võrreldav põhjamaadega, mis tähendab võimaluste paljusust ja maailmatasemel kvaliteeti. Meie suuremates linnades on ka tippe – mööbli valmistamine Tartus või Tallinnas on võrreldav Stockholmi või Kopenhaageniga. Põhjused, miks kindlasti seda võimalust kasutada tuleks, on järgnevad:

  • Tellitud ja valmistatud mööbel kestab – tegemist on parima saadavaloleva materjaliga. Standardlahendused mõnest mööblimajast on sageli odavamalt konstrueeritud ja on pigem ajutised. Kui soovid kvaliteeti, mis on ilmne ka aastate pärast, eelista mööbli valmistamist.
  • Mööbli valmistamine tagab, et pole midagi üleliigset. Võid disaineriga planeerida, et iga nurk ja paik oleks olemas vastavalt sinu vajadusele. Materjali kulub nii ainult sellele, mida sa soovid. Samas tasub siinkohal ka arvestada, et aastate jooksul võib vaja minna lisadetaile, mitte lisaruumi. Kuid igal juhul on tagatud tellija kontroll.
  • Tavatuma kujuga ruumidesse saab tellida sobiva mööbli. Kõik meist ei ela tüüpilise struktuuriga elamutes, näiteks paljud meist elavad iseehitatud majades või suvilates. Büroohooned ja standardsed majadki võivad sisaldada võimalusi lennukateks lahendusteks.
  • Võimalus omada ainulaadset sisustust – kui on soovi olla oma kontori või koduga unikaalne, siis tellitud mööbliga on see võimalik. Paku oma mõtted disainerile, ükskõik kui kummalised või huvitavad. Võid isegi üllatuda, mida kõike tellimuse peale teha saab.

MÖÖBLI VALMISTAMINE TARTUS JA TALLINNAS TASUB END ÄRA

Eesti oma tippkvaliteeti mööbli valmistamises leiab nii Põhja- kui Lõuna-Eestis, vali lihtsalt endale mugavam siht ja tule uudistama. Aitame sul luua ainulaadset kööki, garderoobi või leida stiilseid aknakatteid. Oleme ka avatud eritellimusteks.