Uusimad postitused:

ÕIGE KÖÖGIMÖÖBEL TEEB KÖÖGIST KÖÖGI!

Köök on kodu süda. Ekstraklassiline köök oleneb aga mitmetest nüanssidest. Näiteks, kus see korteris, suvilas või majas paikneb, kui suur see on ning, mis on köögi peamine eesmärk. Üks on aga kindel ‒ kvaliteetne ja vastupidav köögimööbel on iga suurepärase köögi eelduseks. Kõik muu on pealisväärtuseks, mis teeb Sinu köögi veel paremaks!

Õige köögimööbel teeb köögist köögi!

KÖÖK ON IGA KODU KESKPUNKT

Juba aegade algusest on just köök olnud see paik, kus pererahvas koguneb ja ühiselt aega veedab. Kirjutasime mõni aeg tagasi oma blogis huvitava ülevaate köögi ajaloost. 

Suures plaanis võiks aga öelda, et igapäevases praktikas jaguneb köök oma kasutusalalt kolmeks.

  1. Toidu ja söömise pesa. Söömine on ainus töö, mis toidab. Köök on koht, kus pererahvas hoiustab oma söögitagavara ja teeb süüa. See on paik, kus ühiseid toidukordi nauditakse ja tihti ka oma päevastest tegevustest ja toimetamistest üksteisele räägitakse. See on paik, mis toob inimesed kokku. See on paik, mis peret omavahel lähendab.
  2. Seltskondlik pesa. Iga pidu koondub varem või hiljem kööki. Sünnipäevad, kihluspeod ja muud sündmused algavad kõik elu- või söögitoast, kuid kanduvad seejärel (vähemalt) osaliselt kööki. Sest, nagu me juba alguses mainisime, on köök kodu süda!
  3. Argipäevane pesa. Kuigi köök on peamiselt seotud toidu valmistamisega, tehakse köögis ka palju muud. Näiteks teevad lapsed samaaegselt, kui nende vanemad süüa valmistavad, seal oma kodutöid. Või joonistavad ja meisterdavad lapsed köögis niisama meelelahutuseks. Sest köögis on mõnus! Ka ema-isa arutavad tihti majapidamist puudutavaid teemasid just köögis jms. 

KÖÖGIMÖÖBEL PEAB OLEMA LÄBIMÕELDUD JA VASTUPIDAV  

Eelnevat arvesse võttes on väga oluline, milline Sinu köök on. See peab olema terviklik, läbimõeldud ning turvaline. Köögimööbel peab olema vastupidav ja kvaliteetne ning tegema Sinu elu lihtsamaks ja mugavamaks.

Õige köögimööbel teeb köögist köögi!

GRANDBER SISUSTUS PAKUB SIND VÄÄRTUSTAVAT TÄISTEENUST:

  • Arvestame iga Sinu sooviga. Meil on hea meel, kui Sul on juba olemas ettekujutus köögist, mida Sa oma koju soovid. Ja aitame nõu ja jõuga, kui Sul on tarvis abi, et parimatest parim köök meie abiga kokku panna.
  • Hoiame köögimööbli maailmas toimuval kätt pulsil. Väisame tihti rahvusvahelisi sisustusmesse ning hoiame muutuvatel trendidel silma peal. Ikka selleks, et Sulle parimat pakkuda.
  • Väärtustame Sinu aega. Meie eesmärk on pakkuda Sulle terviklikku teenust. Et Sinu elu oleks lihtsam ja mugavam. Tuleme kohale, nõustame, mõõdame, komplekteerime vajalikud materjalid ja toome need kohale. Ka paigaldus ja garantiiteenindus käivad meie täiskomplektteenuse alla.

Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!