Uusimad postitused:

SOBITA JA PAIGALDA GARDEROOBISÜSTEEM OMA VAJADUSTE JÄRGI


Eritellimusel garderoobisüsteem
Võiks arvata, et kui ruumide disainimine ja möbleerimine on esteetiline kunst, siis garderoobisüsteemi planeerimine (olgu selleks kapp, panipaik või lausa garderoobituba) on kõige tüütum ja keerukam osa sellest.

Enimlevinud küsimused, mis siinkohal muret valmistavad on:

  • Kuidas sobitada garderoobi või riidekappi valitud ruumi?
  • Kuidas olla kindel, et kõik valmib vastavalt sobivatele mõõtudele?
  • Millised on kohaletoimetamise ja paigaldamise võimalused?
  • Kui laialdased on disainivõimalused?

Alati saab targalt

Mitte ükski samm ei pea disainis olema pimesi. Mainekad sisustusfirmad kasutavad üha enam garderoobisüsteemi projekteerimisel erinevaid programme, mis loovad realistliku ettekujutuse tellimusest. On loodud kõik võimalused ettekujutuse saamiseks, milline garderoobisüsteem on kõige sobilikum ja vastab kõige paremini kliendi soovidele.

Saab ka mugavalt

Garderoobisüsteemi mõõtmine võib olla lihtne, aga kindluse jaoks leidub sageli teenuseid, mille kaudu saab spetsialist pilgu peale visata. Samuti ei pea kohaletoomist ja paigaldamist usaldama kolmandale osapoolele, hea standard on firma enda poolt pakutud transport ja paigaldus. Seega pole siinkohal kindlasti tegemist tülika planeerimisega, üha enam väärutustatakse ka sisustusalal klientide muretust ja mugavust.

Kindlasti saab kaunilt

Päris sageli on raske lahti saada nõukaaegsest arusaamast, et mis see panipaik seal nurgas ikka ilutseb, kui vähemalt normaalselt asju mahutab. Garderoobisüsteem on aga oluline sisustuselement nagu iga teinegi ja neid saab luua väga erinevatest materjalidest, olgu kliendi ettekujutus kui tahes särtsakas või vaoshoitud.

Mitte ainult kapid

Garderoobisüsteem pole ainuke asi, millega erinevaid võimalusi on. Kliendi enda osalust ja mugavust saab rakendada ka paljude muude sisustuselementide muretsemisel – ilma suure mureta. Igasugused tülikused, mis disainis tekkida võivad, leiavad professionaalse sisustusfirma abil lahenduse, kliendi asi on ainult enda soov usaldada ekspertide kätte. 

Vajad abi? Nüsi nõu!