Uusimad postitused:

5 MUREMÕTET, MIDA VÄLTIDA GARDEROOBI SOETAMISEL

Garderoobi soetamine võib panna mõtlema, nagu iga muud mööblieset muretsedes, et kas see ikka tasub end ära. Võrreldes diivani või lauaga, on panipaik midagi jäädavamat, ja seda enam tekib mõttekohti. Ettevaatlikkus on loomulik, küll aga pole meie lahendused mõnda muremõtet põrmugi väärt.

GARDEROOB EI PEA OLEMA MUREKOHT

Eks planeerijaid ole igasuguseid. Mõned on pärast analüüsimist 100% kindlad oma plaanis. Mõned peaaegu oleksid kindlad, aga üritavad iga hinna eest ka viimasel hetkel plaani sisse auke pookida. Osad on pärast isegi otsuse tegemist ebakindlad.

Toome välja levinud mured, mis klientidel garderoobi soetamisel kipub tekkima ja pakume omapoolsed vastuargumendid.

  • Pärast olen nagu laulatatud!” Kui sa pole kindel, millised on sinu vajadused aastate pärast, siis tänapäevaste garderoobisüsteemide eelis on see, et kõike saab vahetada ja ümber teha.
  • Äkki pole pikemas perspektiivis väärt?” Garderoob võib vabalt olla investeering aastateks, isegi aastakümneteks. Nii võid soovi korral ollagi laulatatud ühe päris hea lahendusega. Terve süsteem läheb garantii alla ja on toodetud materjalidest, mis peavad kulumisele vastu.
  • Tahaks mujale kui magamistuppa või esikusse, aga sinna ju ei sobi.” Kuigi koridor või magamistuba on levinud koht garderoobi jaoks ja tavaliselt on selle jaoks koht juba ehitusel valmis mõeldud, annab neid ka sobitada mujale ja igasuguse sisu, ka raamatute, elektroonika, nipsasjade ja tööriistade jaoks.
  • Kontoris oleks ju imelik?” Paljud meist on nii harjunud põrandanagiga kabinetinurgas, et isegi tavaline riidekapp võib tunduda ebavajalik või kohatu. Tänapäeval eelistatakse aga üha enam ühtset kontoriruumi, kus nii klienti kui töötajat tervitab esinduslik garderoobisüsteem.
  • Äkki näeb toas liiga modernne ja pateetiline välja?” Disain on kliendi jaoks tavaliselt viimane asi, mis plaanidele kriipsu peale tõmbab. Kardetakse küll, et toa mulje või ajastuhõnguga ei pruugi garderoobisüsteem sobituda, küll aga see probleem laheneb koostöös professionaalse disaineriga.

On täiesti mõistetav, et iga sellise sammuga võib tekkida kahtlusi. Ebakõlad sisustuses on ebakõlad ka töös ja igapäevategevustes. Küll aga on professionaalse salongi roll selliseid probleeme ennetada ja leida kliendile lahendus, mis toimib hästi ka aastate pärast.