Uusimad postitused:

5 SAMMU TÄIUSLIKULT SOBIVA GARDEROOBI TELLIMISEL

Sellest, miks koju garderoobid valida, on viimastel aastatel väga palju kirjutatud. Tegemist on juba niivõrd levinud lahendusega, et mingit tüüpi garderoobisüsteem kipub suuremas osas majapidamistest olevat juba möödapääsmatu lahendus.

Garderoobid on oma olemuselt tõesti väga universaalsed ja praktilised, kuid kuidas saavutada nende tellimisel parim ja sobivaim lahendus? Toome allpool ära viis peamist sammu, millega tellimisel arvestada.

ETTEVALMISTUSTÖÖD – ANALÜÜSI JA MÕÕDA

Kui vähegi võimalik, soovitame garderoobi tellimisel mitte kiirustada. Kuna vaevalt soovib inimene garderoobid varsti välja vahetada, tuleks selle tellimisel arvestada võimalikult paljude aspektidega.

  1. Mõtle. Hinda enda või oma perekonna vajadusi – kui palju ruumi oleks vaja, milliseid asju garderoobis hoitaks. Hinda oma kodu võimalusi – kuhu ja kui suure garderoobi saab paigutada (kas ruumiga on kitsas või saaks garderoob enda alla võtta koguni terve toa).
  2. Mõõda. Kuigi enne töödega alustamist teostab ka tootja vajalikud mõõtmised, on esialgse ülevaate ja hinnapakkumise jaoks väga hea kui on olemas vähemalt mingi orientiir. Sellest lähtuvalt saab juba esimesel konsultatsioonil lahendusi välja pakkuda.

KOOSTÖÖ SPETSIALISTIGA – PROJEKT JA TÖÖDE ALUSTAMINE

Kui omad juba ülevaadet oma soovidest ja kasutatavast pinnast, pöördu salongi. Sealsed spetsialistid saavad juba alustada vastava arvutiprogrammi alusel projekteerimist ja kahe osapoole koostöös leitakse sobivad lahendused.

  1. Disainime. Projekteerimistarkvara abil valitakse välja parim lahendus ja paigutus. Mõtlema peab ka garderoobi toonile ja kogu võimalikule lisatarvikute süsteemile (sahtlid, korvid, tasapinnad jne). Kliendi soovid + spetsialisti nõuanded = parim lahendus!
  2. Toodame. Valminud jooniste põhjal algab juba tegelik tootmisprotsess. Grandber Sisustus valmistab garderoobid kvaliteetsest melamiinkattega ja plastikkandiga puitlaastplaatidest – kvaliteedi osas järeleandmisi ei tehta.
  3. Paigaldame. Valminud tööle teostame ka paigalduse – tuleme kohale ja paigaldame koostöös kliendiga projekteeritud garderoobid täpselt sinna, kuhu vaja

VALMINUD GARDEROOB – TUNNE TULEMUSEST RÕÕMU

Grandber Sisustus

Edasi jääb juba üle tööde loetelusse lisamata kuuenda etapi kord – ehk vastvalminud täiusliku lahenduse nautimine! Olles juba töö esimestest etappidest protsessiga seotud, sobitub lõpptulemus ruumi täiuslikult.

Ent kui sa ei tunne end kindlalt juba mõnes varasemas etapis, siis võid spetsialistid kaasata juba protsessi alguses – Grandber Sisustuse eksperdid koostavad omapoolse pakkumise, millest saad mõtete kogumisel lähtuda. Täida meie kodulehel olev kontaktivorm või astu läbi meie salongidest Tallinnas (Tatari 23/25) või Tartus (Fortuuna 1).