Uusimad postitused:

7 sammu köögimööbli tellimisel

Kui oled ostnud maja või korteri, milles on plaanis teha põhjalik remont, siis tasuks alustada köögimööbli tellimisest, sest selle valmistamine võtab aega umbes kuus nädalat, lisaks veel kavandi joonistamisele ja materjalide valikule minev aeg.

1. samm: mõtle, milleks sa kööki kasutad

Kas sulle meeldib köögis askeldada või eelistad valmistoitu? Kas ostad korraga suure hulga toiduaineid ja laod need sügavkülma või käid poes iga päev? Kas sa valmistad hoidiseid ning kas majas on koht nende hoidmiseks? Kas perel on kombeks koos õhtust süüa?

2. samm: köögitehnika

Milline köögitehnika sul juba olemas on ja mida on juurde vaja? Kas eelistad integreeritud või eraldiseisvat tehnikat? Kui palju peaks ruumi olema kõikvõimalikele väiksematele kodumasinatele (veekeetja, röster, kohvimasin, leivaküpsetaja, viilutaja, võileivagrill, köögikombain, kaal jne)?

3. samm: mõõda köök üle

Sinu mõõtmine on esialgse kavandi ja hinnapakkumise alus. Enne tootmisesse minekut mõõdavad meie spetsialistid selle veel kord üle, et kõik millimeetripealt klapiks.

4. samm: vali materjalid ja värvid

Meie kodulehel on näidised kappide ja töötasapindade materjali ning värvide kohta, aga parem oleks siiski salongis kohapeal veenduda, et see on just see, mida soovid.

5. samm: pane koos disaineriga paika joonised

Sinu köögi mõõtude ja nõudmiste põhjal koostab disainer täpsed joonised, kuhu milline mööbel peaks minema. Ühtlasi on vaja otsustada, kui palju peab olema kappe, kui palju sahtleid ja kui palju avariiuleid.

6. samm: kinnita tellimus

Täpsete jooniste põhjal koostatakse lõplik hinnapakkumine, kus on arvesse võetud nii mööbli kui tehnika hind, materjalid kui ka sellised pisiasjad nagu käepidemed, valgustid, sahtlisisud jm. Tellimus saadetakse töösse siis, kui oled tasunud 50% ettemaksu.

7. samm: vastuvõtt ja paigaldus

Kui mööbel on valmis, võtab meie töötaja sinuga ühendust ja lepib kokku, mis päeval see ära tuuakse ja paigaldatakse. Enne uue mööbli kohaletoomist peaks olema vana mööbel ära viidud.

Kust köögimööbel tellida?

Köögimööbli tellimiseks pöördu meie Tallinna esindusse aadressil Tatari 23/25 või Tartu esindusse Fortuuna 1. Mõlemad salongid on avatud E-R 10-18, L kokkuleppel, P suletud.