Uusimad postitused:

HÄSTI VALITUD KÖÖGIMÖÖBLI FURNITUUR SÄÄSTAB RUUMI JA LISAB OMAPÄRA

Kvaliteetne köögimööbli furnituur annab sinu köögile viimase lihvi. Käepidemed, valgustid ja muud detailid on suurepäraseks vahendiks, et köögile isikupära lisada ning samal ajal toidu valmistamise protsessi hõlbustada.

Nutikad lahendused aitavad rohkem asju kööki mahutada

Nutikas ja ruumisäästlik eluviis kogub üha populaarsust. Elupinna suurendamise küsimusest olulisem on leida lahendusi, kuidas olemasolevale pinnale veel rohkem asju ära mahutada. Köögis aitavad kauged kapinurgad ja kitsad vahed maksimaalselt ära kasutada eritellimusel valminud köögimööbel ja hästi valitud köögimööbli furnituur.

Näiteks saame nurgakappi paigaldada spetsiaalse karuselli ning kitsastesse kohtadesse cargosüteemid. Viimased on praktilised näiteks maitseainete, puhastusvahendite või köögirätiku hoidmiseks.

Kvaliteetne valgustus lööb köögi särama

Kui oled panustanud palju energiat oma unistuste köögi planeerimisse ja tellimisse, soovid kindlasti iga disainielemendi ja -plaadi kaunilt esile tuua. Selleks sobivad suurepäraselt kvaliteetsed köögimööbliga integreeritud LED valgustid, mis lihtsustavad ka toidu valmistamist ja muudavad köögis toimetamise ohutumaks. Valgustite asukohad paneme paika juba köögimööbli projekteerimisel, nii saad kindel olla, et juhtmed ei jää ette ja lülitid saavad sulle kõige mugavamasse asukohta.

Keskkonnasõbralik lahendus võib olla ka mugav ja praktiline

Igapäevasel toidu valmistamisel tekib paratamatult jäätmeid ja prügi. Läbimõeldud prügisüsteemid teevad jäätmete äraviskamise ja soovi korral sorteerimise hõlpsaks ja mugavaks.

Grandber Sisustuse valikust leiad sobivad prügikastid nii kappi kui suuremasse sahtlisse – nii saad valida lahenduse, mis sulle endale käepärasem on. Kui oled harjunud jäätmeid sorteerima, siis seda hõlbustab kolmest ämbrist koosnev lahendus.

Käepidemed on üheks olulisemaks köögimööbli detailiks

Hästi valitud käepidemed on mugavad ja sobivad kokku köögi üldise stiiliga. Selleks, et leida just sulle meelepärased tooted, proovi ja testi – milline käepide või kapinupp tundub käe all kõige mugavam. Trendikad on ka ilma käepidemeteta lahendused, kuid üldjuhul muudavad käepidemed kapiuste ja sahtlite avamise mõnevõrra lihtsamaks.