Uusimad postitused:

KINGI ENDALE JÕULUKS UUS KÖÖGIMÖÖBEL!

Kindlasti on harvad juhud, kui jõuludeks kingitakse midagi nii kapitaalset nagu seda on uus köögimööbel. Ent miks mitte mõelda kinkide tegemisele tavapärasest pikema perspektiiviga? Köögimööbel võib olla suurepärane kingitus oma perele ja sellega saavutatav kodu uus hingamine kestab aastaid. Uue köögiga jõuludele vastu ja uude aastasse!

MILLEST KÖÖGIMÖÖBLI TELLIMISEL ALUSTADA?

Kuna köögimööbel ei valmi üleöö ja selle tellimisega seonduv võtab mõnevõrra aega, on jõuludeks tellimiseks peagi viimane aeg. Seetõttu tasub eeltöödega juba vaikselt pihta hakata ning esimesed mõtted peagi paberile panna. Selleks, et köögimööbli tellimine võimalikult efektiivselt teoks teha, oleme kirja pannud 7 olulist sammu. Neid kõiki ei ole siinkohal mõtet korrata ja rõhutame vaid, et mõtle julgelt ja pane kirja kõik oma soovid!

Tee esimesena selgeks uue mööbli mõõtmed ja püüa mõelda sellele, millised lahendused on sinu jaoks hädavajalikud. Kui ideed on juba kuju võtmas (paiknemine ja paigutus) ja oled jõudnud mõelda ka materjalile ning lahendustele (näiteks tööpind, valgustus, elektroonikaga seonduv), siis on aeg tootjaga ühendust võtta.

Kunagi ei tasu karta, et ideed võivad olla naeruväärsed. Spetsialistid aitavad sinu plaane kohendada ja koostöös on kindlasti võimalik leida lahendus igale küsimusele ja ehk isegi esialgu ulmelistena tunduvatele ideedele.

Uus köögimööbel
Uus köögimööbel

KÖÖGIMÖÖBEL KUI KINGITUS TEISTELE?

Miks mitte aga kinkida köök mõnele pereliikmele, olgu selleks näiteks vanemad või vanavanemad? Arvestades köögimööbli tellimise ja valmimisega seotud ajakulu, on keeruline seda kingituse saaja eest varjata. Seda seetõttu, et uue köögimööbli muretsemisel peab ju arvestama uue omaniku soovidega. Ent on enam kui kindel, et uus köök pakub rõõmu igal juhul – ka siis, kui sellest saadakse teada juba mõni kuu varem.

Kui aga on kindel soov kingisaajat üllatada, siis miks mitte serveerida uue köögi saamist “kinkekaardi” kujul. Sellisel juhul ei valmiks uus köök küll jõuludeks, kuid tegemist on kindlasti efektse kingipakist saadava üllatusega.

VÕTA ÜHENDUST ESIMESEL VÕIMALUSEL

Tee endale selgeks vähemalt oma üldisemad soovid ja võta ühendust Grandber Sisustusega. Kui soovid vahetult spetsialistidega nõu pidada, külasta meie Tallinna või Tartu salongi. Koos saame kõiki küsimusi arutada ja panna paika kõik kasutatavad lahendused.