Uusimad postitused:

KÖÖGIMÖÖBEL TÄNA – PAAR FAKTI KÖÖGI KAASAJASTAMISEST

Iga-aastased uued trendid mõjutavad kõiki valdkondi ja ei lähe loomulikult mööda ka mööblist. Köögimööbel ei pruugi samuti olla staatiline nähtus, sest mõne väikese nüansi muutmisega võib anda köögile sootuks teise ilme. Oma köögi kaasaegsemaks muutmine ei pruugigi vajada täielikku ümberehitust ja nullist alustamist.

Kindlasti on võimalik osta üksikuid mööbliesemeid paljudest poodidest ja paljud võtavad ka ette ise nokitsemise, kuid kas see on alati parim lahendus? Silmale kõige ilusama ja samas kõige praktilisema lahenduse suudab kindlasti garanteerida professionaalide kaasamine.

Seetõttu tasub kindlasti võtta ühendust köögimööblile spetsialiseerunud salongiga – näidata oma köögi pilte ja küsida, mida kõige parema tulemuse saamiseks muuta. Sel viisil on kindlasti garanteeritud meisterlik tulemus ja parimad lahendused.

KÖÖGIMÖÖBEL AASTAL 2017 – MIS ON UUT?

Alati on midagi, mis mõnel aastal eriti silma torkab või ootamatult päevakorda tuleb – ka köögimööbel ei ole siinkohal erand. Kõigile, kel on soovi oma kööki midagi trendikat lisada, soovitame tutvuda alloleva loeteluga kolmest 2017. aasta ehk ühest olulisemast trendist.

  • Retro. Viimastel aastatel on väga moodi läinud nii antiiksete esemete otsimine kui ka sarnase disainiga uue mööbli ostmine. Kumb valida, sõltub juba inimesest endast ja parim lahendus võib sõltuda ka olemasolevast mööblist.
  • Tehno. Vägagi trendikad on kodudes kasutatavad tööstuslikud lahendused, kus ei varjata kodu moodsat tehnikat ja rakendatakse materjale, mis on pigem tuttavad tšehhidest ja töökodadest (nt betoon). Köögimööbel võib sisaldada ka nutilahendusi.
  • Heledus. Selgelt on moes ka heledad toonid. Olgu selleks lumivalge või lihtsalt veidi kulunud ja justkui päevi näinud materjalid.

MILLEST KÖÖGI KAASAJASTAMIST ALUSTADA?

Kööki uue mööbli tellimine ei ole keeruline ja alustamiseks piisab vaid ideest – esialgu ei pea olema põhjalikke jooniseid ja täpseid plaane. Kui tunned, et vajaksid veidi abi oma mõtete sõnastamisel ja töö etappide mõistmisel, soovitame lugeda postitust „7 olulist sammu, mida teha köögimööblit tellides“.

Sõltumata sellest, millises etapis sa oma suurepärase idee teostamisega oled, Grandber sisustus saab kindlasti abiks olla. Võta meiega ühendust kas aadressil info@grandber.ee või külasta meie salonge Tallinnas ja Tartus.

Millest köögi kaasajastamist alustada?
Köögimööbli kaasajastamine