Uusimad postitused:

KÖÖGIMÖÖBLI FURNITUUR KUI MÖÖBLI HÄDAVAJALIK OSA

Köögimööbli valimine on uue maja valmimisel möödapääsmatu ja teisalt on tegemist ka väga hea võimalusega olemasoleva korteri värskendamiseks. Kindlasti tekib meil kõigil aeg-ajalt tunne, et tahaks midagi uut ja miks mitte kaasajastada oma kööki? Kogu protsess saab alguse sinu enda ideest ja kogu tellimisprotsessi oleme varasemalt kirjutanud lahti seitset olulist sammu hõlmava teekonnana.

Ent antud protsess hõlmab ka valdkondi, millele kohe ei mõtle. Kööki tellides mõeldakse pigem suurelt – kappide kujundusele, mõõtudele, töötasapindadele jmt, kuid köögimööbli furnituur kipub paratamatult olema viimaseid asju, millele tähelepanu pööratakse.

KÖÖGIMÖÖBLI FURNITUUR LISAB STIILI JA FUNKTSIONAALSUST

Nagu eelnevalt mainitud, võib furnituur tunduda kui miski, millele ei tasu erilist tähelepanu pöörata. Mis vahet seal on, mis selle ilusa kapiukse või suurepärase töötasapinna all peidus on? Tegelikult ee nii ei ole, sest õige köögimööbli furnituur teeb mööblist toimiva mööbli.

Furnituuri on tõesti võimalik kasutada nii stiili kui funktsionaalsuse lisamiseks. Kööki renoveerides või uut kööki sisustades ei ole kvaliteetse furnituuri valimine remondi- või ehituskuludega võrreldes enam väga suur lisalisainvesteering. Isesulguvate hingede, vaikselt sulguvate sahtlite või mõne teise nutika süsteemi valimine võib küll kulukam olla, kuid tegemist on pikaajalise investeeringuga ja tegelikult soodsa võimalusega eksklusiivsuse lisamiseks. Seejuures ei tasu siiski investeeringu suurust karta, sest hingede lahendusi on erinevatest hinnaklassidest ja midagi uuenduslikku leiab igaüks.

Lisaks tasuks korvsüsteemide, käepidemete, LED-valgustite ja prügisüsteemide valimisel silmas pidada funktsionaalsust. Olemasolevate võimaluste ring on üllatavalt mitmekesine ja tihtilugu on piiriks vaid inimese enda fantaasia – kuidas täpselt kapiuksed avanevad, kuidas on kappide sisemus jaotatud, milliseid nutikaid süsteeme on kasutatud, kuhu on lisatud valgustus jne.

KUIDAS VALIDA OMA KÖÖGI JAOKS PARIM LAHENDUS?

Nagu iga teise asjaga, peab ka köögimööbli furnituur lähtuma kliendi enda soovist. Pane kirja kõik oma mõtted, tutvu Grandber Sisustuse kodulehel olevate galeriidega ja julge mõelda näidetest kaugemale.

Kui põhiline idee on olemas, külasta meie salongi, kus meie spetsialistid aitavad plaane viimistleda ja sinu unistused teoks teha. Võta meiega ühendust ja lase end üllatada!