Uusimad postitused:

KUIDAS TUNDA ÄRA KVALITEETSE KÖÖGIMÖÖBLI VALMISTAJAD?

Köögi sisustamise juures on kvaliteet tähtsaimaks märksõnaks. Tõenäoliselt kasutad kokkamisel igapäevaselt teravaid nuge, kuuma pliiti ja erinevat köögitehnikat. Kui miski ei tööta nii nagu vaja või ootamatult ära laguneb, võid nii ennast kui lähedalseisjaid vigastada. Samuti on köögimööbli osade väljavahetamine oluliselt keerulisem kui näiteks uute kardinate või diivani soetamine. Kuidas veenduda, et köögimööbli valmistajad pakuvad sulle kvaliteetset kaupa?

Enne köögimööbli tellimuse kinnitamist uuri ettevõtte tausta ja tutvu näidistega. Võimalusel vaata pilte tehtud töödest ning loe ka ettevõtte tutvustust. Mida pikem kogemus ja rohkem väljatoodud projekte, seda kindlam võid ettevõtte usaldusväärsuses olla. Ettevõtte ja tehtud töödega tutvutud, mine salongi või esindusse ja vaata üle näidised ning veendu nende kvaliteedis.

Millised on kvaliteetse köögimööbli tunnused?

  • Kinnitused on varjatud – kvaliteetse köögimööbli valmistajad kasutavad erinevaid tehnikaid ja meetodeid kinnituste varjamiseks mööbli nähtavatelt osadelt. Kui mööblil on seinakinnitused, kruvipead või neid katvad korgid paista, on tegemist vähemkvaliteetse lahendusega.
  • Sahtlid ja uksed liiguvad sujuvalt – uste ning sahtlite avamine on lihtne ja hääletu.
  • Kasutatud on kvaliteetseid materjale – eritellimusel tehtud mööbli valmistamisel kasutatakse testitud materjale, osasid, ühendusdetaile ning mehhanisme, mis vastavad kvaliteedi standarditele.
  • Kvaliteetne köögimööbel on terviklik – mööbli erinevad osad sobivad omavahel kokku ja kapiuste vahel ei ole suuri vahesid.
  • Lisad ja furnituur – korraliku köögimööbli juurde käib ka läbimõeldud furnituur: korv- ja prügisüsteemid ning mugavamaks ja ohutumaks toidu valmistamiseks integreeritud LED valgustid.

Millele veel tähelepanu pöörata?

Tasemel köögimööbli valmistajad projekteerivad köögimööbli vastavalt vaba pinna mõõtudele ning sinu soovidele. Et ebameeldivaid üllatusi vältida, kontrolli enne tellimuse esitamist, kas mõõtmine, projekteerimine ja disaineri nõuanded on hinna sees.

Korrapärane hooldamine ja õigete puhastusvahendite kasutamine tagab köögimööbli ja -tehnika pika eluea. Eritellimusel valminud köögimööbli valmistajad oskavad anda detailseid soovitusi materjalide puhastamiseks ning vajadusel pakuvad ka hooldusteenust. Samuti annavad kvaliteetse köögimööbli valmistajad oma toodangule vähemalt üheaastase garantii.