Uusimad postitused:

LIUGUKSED JA GARDEROOBID – LIHTNE VÕIMALUS OMA KODU KUJUNDAMISEKS

Uut kodu rajades või olemasolevat renoveerides on alati hea kõik praktilisest küljest läbi mõelda. Seda eriti olukorras, kus kasutatav ruum ei ole eriti suur. Nii liuguksed kui ka garderoobid on lahendused, mille abil on võimalik nappi ruumi väga hästi ära kasutada. Lisaks on tänu erinevate materjalide valikule võimalik sel viisil ka kodu kaunimaks muuta – valides enda maitse järgi uste värvi, profiilide tooni ja miks mitte ka ustel peegli kasutamise.

LIUGUKSED ON NII PRAKTILINE KUI KA ESTEETILINE LAHENDUS

Kuigi liuguste kasutamisel on väga palju häid külgi, on liuguste peamised eelised võimalik siiski jagada kahte suuremasse rühma:

  • praktilisest küljest on tegemist mitmekülgse lahendusega garderoobi uksele või lihtsalt ruumi mõne osa eraldajana – liuguks võtab avades vähe ruumi (ei avane sisse või välja), neid on lihtne paigaldada ka erinevatesse ebastandardsetesse kohtadesse ja tulevikus on neid lisaks ka kerge mõne teise kujundusega ustega asendada;
  • esteetilisest küljest võimaldavad liuguksed elamispinda ka visuaalselt mõjutada – valides sobiva viimistluse (näiteks hõbeda, pronksi jmt toonides profiilid) ja materjali (puidu- ja peitstoonides melamiin- või spoonraamiga uksed), on võimalik kodu sisekujundusele kerge vaevaga uus hingamine anda.

KA GARDEROOBID VÕIMALDAVAD ERINEVAID KUJUNDUSI LUUA

See, milline garderoobi tüüp teatud pinnale kõige paremini sobib, sõltub nii selle kasutajate vajadusest kui ka ruumist endast.  Õnneks on garderoobi ehitades võimalik valida väga paljude erinevate lahenduste vahel ja garderoobi materjalide abil saab ruumi kujundust muuta. Peamised võimalused garderoobi materjali valimisel on:

  • puit (tamm, kask, oliiv jne);
  • ühevärviline pind (valge, kreemjas jne);
  • spoonplaat;
  • värvitud mdf-plaat.

Kui õige materjali valimise ja selle sobivuse osas on kahtlusi, saab kindlasti abi salongist. Kohapeal spetsialistiga konsulteerides on võimalik leida parim lahendus igasse olukorda.

KÕIK ÜHEST KOHAST

Kodu remontides on kindlasti mugavaim kui kõik asjad saab ühest kohast. Kutsumegi sind tutvuma Grandber Sisustuse toodetega – tule selleks meie salongi Tallinnas või Tartus või külasta meie veebilehte. Meie valikust on võimalik kindlasti leida nii praktilise poole kui ka disainilt seisukohast sobiv lahendus.