Uusimad postitused:

MIKS PANNA LÜKANDUSTEGA GARDEROOB ESIKUSSE?

Arheoloogilised väljakaevamised näitavad, et lükanduksi kasutati iidses Roomas juba esimesel sajandil, kuid eriti populaarseks on see praktiline lahendus muutunud viimase mõnekümne aasta jooksul. Rullikutega siinidel liikuvad liuguksed leiavad rakendust nii ukseavades, ruumijagajana kui garderoobide ning panipaikade ees. Lükandustega garderoob on nutikas ja stiilne hoiustamisviis erinevates tubades, koridoris ja ka esikus. Viimasest kirjutamegi sel korral lähemalt.

Lükandustega garderoob säästab ruumi

Kui sinu kodus elab rohkem kui üks inimene või käivad sul tihti külalised, siis tõenäoliselt on tulnud ette olukordi, kus inimeste saabumisel või lahkumisel on esikus ühtäkki kitsas ja tavaliste kapiuste avamine mantlite või muu tarviliku kättesaamiseks on keeruline ülesanne. Taoliste olukordade vältimiseks on lükandustega garderoob üheks parimaks lahenduseks, sest uste avamiseks ei pea keegi eest ära astuma ja kõik vajalik saab kapist oluliselt kiiremini üles leitud ja välja võetud.

Kaks ühes – praktiline uks ja maast laeni peegel

Teiseks oluliseks plussiks lükandustega garderoobil on võimalus peegliga uksed tellida. Nii ei pea sa eraldi peegli paigaldamisele ruumi, aega ja raha kulutama. Peegel esikus võimaldab sul enne majast lahkumist veel viimase pilgu oma väljanägemisele visata ja vajadusel midagi kohendada. Samamoodi on peeglist palju kasu kuhugi saabudes. Näiteks on tänu peeglile mugav külla jõudes kontrollida, et riietus või või soeng üleriiete eemaldamisel paigast pole läinud.

Varjab segadust ja pakub privaatsust

Kui hoiad esikus üleriideid, jalanõusid, vihmavarjusid, hobivahendeid ja muid erinevaid asju, võib aeg-ajalt ikka segadus tekkida. Lükandustega garderoob on väga praktiline, sest uste sulgedes ei paista korralagedus välja ja nii saad piinlikkust tundmata külalisi vastu võtta. Ja isegi kui korralagedust pole – siis liuguksed aitavad privaatsust ikka hoida, pakkudes kaitset esikus viibijate pilkude eest.

Põhjuseid, mis valida lükandustega garderoob, on veelgi. Näiteks on nii su riided ja muud esemed tolmu eest kaitstud. Samuti aitab liugustega kapp maksimaalselt ruumi ära kasutada ning võib olla põnevaks sisekujunduse elemendiks.

Kuidas valida garderoobi sisustus?