Uusimad postitused:

TARTU ESINDUS UUES KUUES: VÄRSKELT VALMINUD GRANDBERI KÖÖGIMÖÖBEL

Päikeselise ja õitseva kevadsuvise õhustiku tuules laiendas Grandber Sisustus oma Tartu esindust. Sellega seoses tekkis Grandberi usinal kollektiivil mõte projekteerida salongi ka värske näidisena funktsioneeriv köögimööbel. Köögimööbel sai loodud toetudes huvitavatele nüanssidele, mida tiim Milano sisustusmessil käies nägi, planeerimise ja tootmise käigus arvestati ka globaalsete trendidega. Põnevast ettevõtmisest räägib lähemalt Grandberi tegevjuht Argo Abel.

“Kuna uus köögimööbel on koostatud hetkel maailmas valitsevate sisustustrendide järgi, millega me tutvusime, kui Milano messi külastasime, jäi ühe põneva detailina valikusse karkassi külge süvistatud käepideme profiil GOLA,” räägib ettevõtte juht ning lisab, et antud lahendust saab kombineerida erinevast materjalist valmistatud ustega, sh melamiinplaat, mdf, akrüül, samuti täispuidust raamuksed. Kõlab igal juhul väga põnevalt! Uurisimegi Argo käest värske näidiskomplekti kohta veidi täpsemalt.

Tartu esindus uues kuues: värskelt valminud Grandberi köögimööbel
Tartu esindus uues kuues: värskelt valminud Grandberi köögimööbel

KAS UUS NÄIDISKOMPLEKT PAKUB KA INNOVAATILISI LAHENDUSI, MIS INIMESTE ELU LIHTSAMAKS JA MUGAVAMAKS MUUDAVAD?

Jah, kindlasti. Üheks meie suureks ja oluliseks eesmärgiks on oma külastaja elu üha optimaalsemaks ning mugavamaks muutmine. Ka uue köögimööbli projekteerimisel kasutasime sellist huvitavat mehhanismi nagu ServoDrive. Tegemist on elektrilise ukseavajaga, mille peamiseks märksõnaks on mugavus. Sest elu peab ju võimalikult mugav olema.

Kasutasime ka n-ö pimenurgakapi mehhanismi. See tähendab, kui kapp on avatud, saab ka selle kõrval oleva kapi või ahju lahti teha.

Paigaldasime kitsad Cargot ja Cargo-käterätihoidjad, mis teevad köögis toimetamise võimalikult optimaalseks, kinkides seal tegutsejale lisaega ja -energiat.

KAS UUS KÖÖGIMÖÖBEL JÄRGIB KA MÕNDA SPETSIIFILIST TRENDI VÕI STIILINÄIDET?

Kuna värvidest on selle aasta trendiks puidukarva kombineeritud hallid toonid, siis kasutasime neid ka oma uue näidiskomplekti projeketeerimisel.

Külastajal on võimalik valida laminaadi ja täispuidu vahel. Tartu esinduses oleva näidise puhul on kasutatud paksemat laminaati, mis jätab mulje nagu oleks tegemist vintage-puiduga.

Ei saa unustada, et Skandinaavialik disain on endiselt moes. Kasutasime skandinaavialikke nüansse ka uue köögimööbli projekteerimisel.

Grandberi köögimööbel
Grandberi köögimööbel

MIDA KÜLASTAJA OODATA VÕIKS, KUI TA TEIE SALONGI KÜLASTAB? MILLINE NÄEB VÄLJA OSTUPROTSESS?

Meie külastajad, nende soovid ning võimalused on meie jaoks väga olulised. Nad on meie külalised ja nõnda võtame me neid oma esindustes ka vastu. Läheneme igale projektile personaalselt ning arutame kõikvõimalikud ideed kohvi- või teetassi taga läbi.

Esmalt kuulame ära kliendi soovid ja paneme koos paika köögiprojekti. Projekti on võimalik hiljem vaadata juba täpsete materjali toonide ja nüanssidega arvutiekraanilt. Seejärel paneme paika furnituurid, teeme pakkumise ning peale seda, kui pakkumine külastajale sobib, lepime kokku sobiva aja, millal meistrid kööki mõõtma saaksid tulla.

Peale mõõtude võtmist kohendatakse vajadusel projektijoonise mõõte ning kooskõlastatakse need uuesti kliendiga. Külastaja on terve protsessi vältel kaasatud ning tema hääl on ideaalse tulemuse saavutamisel väga oluline.

Peale kooskõlastamist läheb projekt tootmisse. Tarneaeg peale ettemaksu laekumist on üldjuhul kuni kaheksa nädalat.

Köögimööbli riiul
Köögimööbli sahtel

JA LÕPETUSEKS UURIKS SEDA, KUIDAS GRANDBER OMA KONKURENTIDE SEAST VÄLJA PAISTAB?

Usun, et oleme paindlikumad, kuna lisaks köökidele on võimalik tellida ka kogu korteri või maja sisustust, seda kuni aknakateteni välja!

Tekkis Grandberi uue köögimööbli vastu huvi? Võta meiega ühendust!

Grandber Sisustus Tartus
Grandber Sisustus Tartus