Uusimad postitused:

USALDA KÖÖGIMÖÖBLI PAIGALDAMINE JA MUUD MURED SALONGILE

Ruumi disainimine ja mööbli tellimine saab olla meeldiv protsess igal sammul. Ei pea kartma ei planeerimist, transporti ega ka paigaldamist. Köögimööbliga on sama, õige tootja või edasimüüja poole pöördudes on võimalik luua oma unistuste köök ja saada see ka muretult paika.

Köögimööbli paigaldamine on näiteks sageli põhjus, miks paljude jaoks uue köögi loomine ebameeldiv tundub. Aga kui leiad usaldusväärse teenusepakkuja, möödub kõik nagu lennates.

Lisateenused lisavad mugavust

Noorpaar plaanib oma värskelt ostetud korterisse luua sobivat kööki, perekond soovib värskendada oma kodu muljet ja soovib näiteks kööki täiesti ümberdisainida. Kapitali selle jaoks on, ainsateks takistusteks – kas leiame usaldusväärse planeerija ja disaineri, kas transport ja paigaldamine vajab ilmtingimata eraldi tähelepanu?

Kõige targem on sel puhul põhjalikult uurida erinevate sisustussalongide ja tootjate veebilehti ja pöörata tähelepanu järgnevale:

  • Milliseid võimalusi pakub klienditeenindus – kas ollakse abivalmid ja vastuvõtlikud ideedele?
  • Kas on esitatud põhjalikud ja kasutajasõbralikud juhendid ja joonised?
  • Kas on võimaldatud lisateenused ja -võimalused iga raskuse ületamiseks?

Enda vajadusi meeles pidades on hea teenuse pakkujaga võimalik kaardistada terve protsess ja mõelda välja kitsaskohad millega võib abi vajada, näiteks kui probleemiks on köögimööbli paigaldamine.

Köögimööbli paigaldamine võib olla imelihtne

Köögi loomise protsessi kõige ebaatraktiivsema osa võib lihtsalt lahendada, kui valmistajad pakuvad sellega tegelemiseks teenust. Sama kehtib iga muu sisekujundusprojektiga – meile kõigile meeldib unistada ja kujundada, aga kõige selle korraldamine võib igasuguse tahtmise hoopiski ära võtta.

Grandber pakub lisaks põhjalikule abile mööbli projekteerimisel ka kohaletoomist ja paigaldamist. Tule ükskõik kui väljaarenenud plaaniga oma soovitud köögist, leiame koos võimalused selle realiseerimiseks ning lõpuks võime ka soovi korral ise selle kõik paika panna.

Täisteenindus algusest lõpuni

Mida siis kaunist kööki ihaldavad noorpaarid, perekonnad, kontoriomanikud jpm teha võiksid? Vähem karta unistamist ja mõelda oma vajadustest. Leia salong, mille teenindajad ja pakutud informatsioon sinu planeerimist aitab. Sarnane mudel kehtib ka paljudes muudes tellimist ja planeerimist nõudvate teenustega.

Köögimööbli paigaldamine, planeerimine, transporrtimine ei ole kindlasti teemad, mille pärast peaks liigselt muretsema, sest murekohtade minimeerimine on tänapäeva teenindusstandard.

Tutvu näiteks meie kodulehega ja ehk saame sindki aidata unistuste köögi loomisel.