Uusimad postitused:

UUS KÖÖGIMÖÖBEL LISAB KOJU ISIKUPÄRA!

Kas sulle tundub, et köögis on kõik liiga igapäevaseks muutunud? Et pole midagi, mis üllataks? Suurem osa inimesi tahaks aeg-ajalt midagi uut kogeda ja köögimööbel annab lihtsa võimaluse kodule uue hingamise andmiseks. Selleks on mitmeid valikud – piisavate oskuste korral võib kööki jaokaupa siit-sealt kohendada, kuid samas võib lasta spetsialistidel köögi ka täielikult välja vahetada. Mõlemal juhul on aga tulemuseks värske lahendusega köök!

4 ASJA, MIDA KAALUDA KÖÖGILE UUE VÄLJANÄGEMISE ANDMISEL

Ent millest köögi uuendamisel alustada? Esmalt mõtle oma soovidele ja vajadustele ning seejärel tee neist lähtuv valik. Neid asju, mida ühe köögi puhul uuendada võib, on nii palju, et kõike ei jõua siinkohal loetleda. Kuid toome allpool ära 4 asja, mille vahetamist või lisamist võiks kaaluda esimesena.

  • Uksed. Uksed on köögimööbli kõige silmatorkavam osa ja arvestades selle pinna suurust, annab iga muudatus nähtava tulemuse. Uste puhul on võimalik valida näiteks MDF-profiilist, melamiinist, spoonist või täispuidust uste või erinevat värvi ja tooni LUXE uste vahel.
  • Töötasapinnad. Piisava suurusega tasapind on uues või uuendatud köögis mugava askeldamise jaoks asendamatu. Tegemist on levinud tootega ja tasapindasid on võimalik valmistada näiteks looduslikust kivist, laminaadist või tammepuidust. Sisekujunduslikult oluline on ka võimalus valida enda maitse järgi töötasapinna taustapilt.
  • Erinevad avamised. Kõik köögikapid ei pea olema klassikaliselt avanevad, sest turul on palju erinevaid lahendusi. Lisavõimalusi pakuvad erineva kujuga väljatõmmatavad uksed, mis suudavad olemasolevat ruumi väga optimaalselt ära kasutada.
  • LED-valgustid. Oleme seda oma blogis maininud, kuid järjest enam on võimalik kööki kaasata tehnilisi lahendusi. Sealhulgas LED-tulesid ja võimalikud on ka käte abita sisse lülitatavad lahendused.

Spetsialistiga uue köögi üle nõu pidades küsi julgelt erinevate lahenduste kohta!

ERITELLIMUSEL KÖÖGIMÖÖBEL ARVESTAB JUST SINU MAITSEGA

Erinevalt masstoodetud mööblist annab eritellimusel köögimööbel kliendile võimaluse saada täpselt enda maitsega sobiv tulemus. Piisava aja ja tahtmise korral on võimalik midagi ka ise ära teha, kuid kui soovid garanteeritud kvaliteediga tulemust, soovitab Grandber Sisustus tellida kogu uus köök spetsialistidelt. Praegu tellimisega pihta hakates saad juba uue aasta alguses oma uues köögis askeldama asuda!

Alustuseks tutvu Grandber sisustuse kodulehega, uuri erinevaid võimalusi ja pane enda soovide põhjal kokku üldine pilt. Seejärel asu hinnapakkumise küsimiseks mõõtma või soovi korral kaasa kohe protsessi meie spetsialist. Selleks külasta meie salonge Tallinnas või Tartus või pane aadressile info@grandber.ee teele e-kiri!