Kuidas tellida

Sertifikaadid

LHV Järelmaks

KUIDAS TELLIDA

Peame esmatähtsaks oma klientidele heaolu loomist. Pakume mitu erinevat võimalust hinnapakkumise saamiseks või tellimuse voristamiseks.

Millest alustada?

Kõigepealt tuleks pöörduda meie Tartu või Tallinna salongi või esitada oma soovid ja nägemus soovitavast tootest otse e-postile info@grandber.ee. Eelnevalt on soovitav ära mõõta see ruum, kuhu mööblit tellida soovite, ning koostada plaan, kuhu on märgitud ka elektripistikute, valamu jms asukohad. Kui on olemas korralik maja- või korteriplaan, siis piisab ka sellest. Täpse mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

PROJEKTEERIMINE

Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös – meie disainerid kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline Teie köögimööbel või garderoob välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees. Kuna projekteerimine eeldab täpsete mõõtude olemasolu ja ülevaadet ruumist, siis teostame kliendi soovil meeleldi vajalikud mõõtmised enne tootmise alustamist.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli projekt (s.h kasutatavad materjalid, köögitehnika jms), määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

MAKSMINE

50% mööblikomplekti maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, ülejäänu mööbli valmimisel.

TRANSPORT JA PAIGALDAMINE
Mööblikomplekti valmimisel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks. Paigaldusteenus ei ole mööblikomplekti hinna sees ja selleks tuleb eraldi aeg kokku leppida. Toodete transport ning paigaldus on meie pakutavad lisateenused.