Töökindla ja meelepärase köögi valmistamisele eelneb põhjalik planeerimine. See ei tähenda, et räägime vaid köögi värvidest ja materjalidest, vaid tellijal tasub välja tuua ka võimalikud riskid ja eripärad, mis tema köögi kasutamist kujundavad. Professionaal oskab arvestada nii kliendi soovidega kui ka köögi ohutusnõuetest kinni pidada.

Kliendiga koostöös ei valmi lihtsalt ilusad köögid – kodu süda peab olema isikupärane ja kasutamiseks turvaline.

KUIDAS ÕPIME KLIENDI VAJADUSI TUNDMA?

Oluline on mõlemapoolne koostöö – meie poolt on valikuvõimalused ja nõuanded, sinu poolt sinu soovid. See ei tähenda, et pead absoluutse kindlusega teadma näiteks asjade asetuse ja värvivaliku kohta (kuid ka see on võimalus). Toome kolm näidet, kuhu enda mõtteid suunata võib:

KOOS PLANEERITUD KÖÖGID ON KINDLA PEALE MINEK

Enda kööki standardlahendusi otsida on paras õnnemäng. Iialgi ei tea, kas materjal lõppkokkuvõttes ikkagi sobib, ja sinu enda arvamus saab dikteerida väga vähe. Kindlasti tasub eelistada köögidisaini, mis valmib koostööna!

Eritellimusel köögid valmivad parimatest materjalidest ja selles saab klient olla kindel juba planeerimisjärgus. Koos arutades saame kindla peale leida parima lahenduse – nii algab iga meie tellimus.