Uusimad postitused:

KUIDAS VALIDA GARDEROOBI SISUSTUS?

Enam ammu pole garderoobid pelgalt riiulite ja riidepuutorudega kapid. Lisandunud on korvid, sahtlid, riputuskonksud ja muu. Erinevad lahendusi veelgi nutikamaks ja mugavamaks asjade hoiustamiseks tuleb aina juurde ning taoline võimaluste rohkus võib esmakordse garderoobisüsteemi tellija üpris nõutuks jätta. Sinu valiku lihtsustamiseks tutvustame erinevaid garderoobi sisu võimalusi.

Selgita välja vajadus

Hästi planeeritud garderoob mahutab kõik sinu riided ja hoiustamist vajavad esemeed, seega soovitamegi kõigepealt välja selgitada, mida soovid üldse garderoobis hoida.

Alustuseks tee oma riidekapis inventuur. Nii saad hea ülevaate sellest, kui palju ja millised rõivad sul on. Samuti vaata üle jalanõude riiul ja muud kapid ning panipaigad – ehk soovid garderoobis hoida ka käe- ja seljakotte, kohvreid, ehteid, peakatteid, laste mänguasju, majapidamistarbeid ja muid esemeid. Kui sul pole eraldi ruumi riiete triikimiseks ja kuivatamiseks, jäta garderoobi eraldi koht ka triikimislaua ja kokkupandava pesukuivatusresti jaoks.

Sahtlid, korvid, riiulid ja muud lahendused

  • Riiulid on garderoobi sisustuses soodsaim lahendus. Nad asendavad lihtsasti korve ja sahtleid ning samuti on riiulil olevad asjad hästi nähtavad ja lihtsasti ülesleitavad. Riiulitel on hea ladustada kampsuneid ja muid mitte kortsuvaid rõivaid, samuti tekke patju ja teisi suuremaid esemeid.
  • Korvid on valmistatud vastupidavast terastraadist ja liiguvad rullikutega siinidel. Korve on erinevates laiustes, kõrgustes ning ka erinevat värvi. Korvides saad hoida enamikke rõivaid, mida riidepuule panna ei soovi. Korvide eeliseks on see, et õhk liigub korvide ümber vabalt ja nii ei teki harvemini kasutatavatele rõivastele ebameeldivat lõhna juurde.
  • Sahtlid sobivad hästi aluspesu, sokkide, sukkade ja muude väiksemate asjade hoidmiseks. Samuti on sahtlitesse hea panna meigitarbeid ja ehteid.
  • Riidepuutorud on garderoobikapi lahutamatu osa, sest riidepuuga riputamist vajavaid rõivaid on tavaliselt kõigil. Riidepuudele saad riputada ka püksid, et need vähem kortsuksid ja kergemini ülesleitavad oleksid.
  • Riputuskonksud on praktilised mütside, kaabude, kätekottide, püksirihmade, vööde, lipsude ja muu hoiustamiseks.

Garderoobi sisustuse valik ei lõpe siin. Näiteks saame paigaldada ka väljatõmmatavaid tasapindu ja peegleid. Kõigi võimalustega tutvumiseks ja just enda vajadustega sobiva garderoobi sisu projekteerimiseks võta ühendust meie spetsialistidega või külasta Grandberi esindusi Tallinnas või Tartus.