Uusimad postitused:

ODAV KÖÖGIMÖÖBEL VÕI ERITELLIMUSEL VALMINUD KÖÖGIMÖÖBEL?

Köögimööbli tootjaid ja valikuid on palju ning kõigil neil on köögimööblist ka ilusad pildid. Pelgalt kataloogist fotosid vaadates on aga kvaliteedist raske aimu saada ja nii ongi paljud ostjad kiusatuse ees lihtsalt odavam moodulsüsteem valida ja raha säästa. Aga kas soodsama ja vähemkvaliteetsema köögimööbli tellimine kataloogist on mõistlik investeering ka pikas perspektiivis? Panime kirja paar küsimust, mis on abiks otsustamisel, millise hinnaga köögimööblit eelistada.

Kui tihti planeerid köögis süüa valmistada?

Kui sööd enamasti väljas ja kööki peaaegu ei kasutagi, siis tööpinnad ei kulu eriti ning odav köögimööbel võib sinu koju sobida.

Kui aga plaanid köögis igapäevaselt süüa valmistada ja soovid teha seda mitukümmend aastat, siis on väga tõenäoline, et odav köögimööbel laguneb ja pead seda mitu korda remontima või välja vahetama.

Paratamatult tähendab odavam hind ka kehvemat kvaliteeti ja odavamaid materjale ning kuna köögipindadel muutub sööki tehes nii temperatuur kui ka õhuniiskus, võivad odava köögimööbli kapinurgad kuluda, ukseplaadi pinnad lainetama hakata, odav vineerplaat hallitama minna ja üles ütelda ka soodne köögitehnika.

Kas sinu jaoks on olulised praktiline ruumikasutus ja köögitehnika integreerimine?

Valmislahendust, mis vastaks täpselt sinu köögi mõõtmetele, värvi- ja materjalieelistustele on keeruline leida. Kui su kodus ja köögis on piisavalt vaba ruumi, pole see ehk probleemiks, kui mõne kapi ja seina vahele jääb tühi auk, kuid kui soovid maksimaalselt ruumi kasutada ja ilusat üldmuljet, täidab eritellimusel täpselt vastavalt sinu köögi mõõtudele valminud köögimööbel ruumi kindlasti paremini.

Eritellimusel valminud köögimööbel võimaldab ka ahju, pliidi, külmkapi, nõudepesumasina ja muu köögimööbli nutikalt integreerida, mis jätab köögist kindlasti ilusama ja terviklikuma mulje.

Kuigi odav köögimööbel nõuab väiksemat väljaminekut ostmise hetkel, laguneb see ka kiiremini ja võib sinu kodu tervikpildi rikkuda. Eritellimusel valminud kvaliteetne köögimööbel on vastupidav, valmib täpselt sinu soovide ja võimaluste järgi ning muudab köögis toimetamise ja söögi valmistamise mugavamaks.

Õnneks pakub Grandber köögimööbli tellimisel ka järelmaksu võimalust. Vaata ka galeriid meie klientide soovide järgi tehtud köögimööblist.