Uusimad postitused:

VÄÄRT NÕU: PAIGALDA MAHUKAD GARDEROOBID BÜROOHOONESSE JA TÕSTA OMA TIIMI TÖÖ KVALITEETI

Elu muutub ümberringi üha kiiremaks, mis nõuab pidevat tegevuste optimeerimist. See omakorda muudab elu (õnneks) ka palju mugavamaks. Kujuta hetkeks ette päeva, mis on lisaks igapäevastele töökohustustele ja enda ning laste trennide vahet sõitmistele sisustatud ka üksteisele järgnevate ärikohtumistega. Ja siis, kiirustades nagu ikka, ajad Sa keset tähtsaid koosolekuid oma särgile läraka kuuma kohvi. Ikka juhtub.

Aga oleks ju viimase peal, kui kontoris saaks sellisteks puhkudeks hoiustada varurõivaid ja ‒ miks mitte ‒ enda ning laste trennikotte? Tegelikult saab. Ja see on imelihtne. Selleks tuleb büroohoonesse paigaldada süsteemsed ja mahukad garderoobid.

KONTORIGARDEROOBIGA VÕIDAVAD KÕIK!

Inimpsühholoogia on lihtne. Enamusele meist ju meeldib, kui mõnusaks eluks vajalikke tarbeesemeid on olemas varuga (näiteks hambapastat, kohvipiima ja froteerätikuid ning suletekke ööbima jäävatele külalistele). Sama kehtib ka töökeskkonnas. Meile meeldib, kui ootamatutes olukordades (kohviplekk särgil!) on lahendus kiirelt ja mugavalt võtta. Meile meeldib turvalisus.

Ekstra ruum on ikka ja alati see, millest kipub nii majapidamistes kui töökeskkondades puudu jääma. Miks mitte pro-aktiivselt tegutseda ja sellist olukorda juba eos vältida. Ole nutikas ja ettenägelik ning paigalda oma büroosse mahukad garderoobid, millest lõpptulemusena võidavad kõik. Geniaalsed asjad on tihtipeale äärmiselt lihtsad.

Lisaks varurõivaste, sporditarvete ja ülariiete hoiustamisele saab spetsiaalselt büroohoonesse installeeritud garderoobides hoida ka kõiki neid populaarseid seltskonnamänge, mida ikka ja jälle suvepäevadele ning tiimiüritustele kaasa võetakse, samuti matkatarbeid ja telke, rabarännakul valmistatud räätsasid ning miks mitte ‒ vahvliraudasid, mida päris iga päev ehk ei kasutatagi (aga hea, kui need igaks juhuks olemas on).

Garderoobid büroohoonesseGarderoob muudab meie (töö)elud kvaliteetsemaks ka visuaalse kogemuse läbi. Kuna garderoobe on võimalik tellida just sellisel kujul, toonis ja suuruses nagu hing ihaldab, siis pakub see meeskonnale ka esteetilist naudingut, mis omakorda parendab abil ümbritsevat töökeskkonda ja see omakorda tehtava töö hulka ja kvaliteeti.

Siit edasi liikudes oleks asjakohane väita, et see, kui asjad ei ole kõikjal mööda kontorit laiali või kuhugi seina äärde üksteise otsa kuhjatud, tekitab sisemise rahulolu tunde ja loob produktiivsema töökeskkonna. Puhas ja korrastatud kontoriruum signaliseerib omakorda klientidele ja äripartneritele usaldusväärsust ning seda, et tehtava töö kvaliteet on maksimaalne, tähtaegne ning koostöö sujub ilma viperusteta. Quod erat demonstrandumehk mida oligi tarvis tõestada!

Loe kindlasti lisaks veel ka sellest, kuidas ideaalset garderoobi valida, ning milleks liuguksed head on ning küsi meilt parimat pakkumist!