Korduma kippuvad küsimused

Kumb enne, remont või köögimööbli soetamine?

Esmalt tuleks valida köögimööbel ja siis asuda remondi juurde. Kui mööbli valik on tehtud, saab jooniselt täpselt teada mööbliesemete tulevase paigutuse ja kodutehnika asukoha. Siis on lihtsam määrata valgustijuhtmete ja pistikupesade paigalduskohti, plaaditavaid pindu ning mööbli varju jäävaid pindu, mille juures võib viimistlusmaterjalidelt kokku hoida.

Milliste materjalide vahel on võimalik valida köögimööblit tellides?

Köögimööbli karkass valmib melamiinkattega puitlaastplaadist. Meie valikus on üle 30 erineva värvitooni. 

http://www.grandber.ee/mdf-uksed-profiilide-valik 

Millist materjali kasutate töötaspinna valmistamisel?

Selleks kasutame kõrgsurvelaminaati, täispuitu ning kivi. Kõrgsurvelaminaadi valikus on 30-50 mm paksused töötasapinnad ning üle 100 värvitooni. Väga kaunilt mõjuvad ka täispuidust ning kivist tööpinnad.
Kivist tööpinna eelistajatele on pakkuda üle 50 värvitooniga marmorit kui graniiti.
Uudistootena pakume spetsiaalselt tööpindade jaoks valmistatud presskivimit, mida saab kasutada väga efektse disainielemendina.

Millist materjali kasutate köögimööbli uste valmistamisel?

Seal kasutame enamasti melamiinkattega puitlaastplaati, kuid valikus on veel nii alpi- kui ka naturaalspooniga kaetud uksed paljudes värvitoonides. Soovi korral valmistame ka täispuidust või spooniga kaetud raam- või kilpuksi, värvitud matt MDFi, värvitud ja poleeritud MDF kõrgläiget ning LUX uksi paljudes toonides.

Millised peavad olema kinnitused?

Kinnitused peavad olema varjatud. Selgitage välja, kas teie mööblil jäävad nähtavale kruvipead või neid katvad korgid, seinakinnitused, riiulikronsteinid vms. Just siin võibki peituda teie valitud ettevõtte odava hinnakirja saladus. Kõik kvaliteetset mööblit valmistavad ettevõtted kasutavad erinevaid meetodeid ja tehnikaid kinnituste pagendamiseks mööbli nähtavatelt osadelt. Need võivad hõlmata karkassi kokkuliimimist või fassaadpindadega sama värvi pealis-küljepaneele, kuid kinnitusi ei tohi näha olla.

Millise materjaliga palistate karkassi servad?

Karkassi servad pealistame ABS-servakandiga. Küljed on võimalik valmistada naturaalspooni või alpisooniga kaetud puitlaastplaadist.