Kuidas tellida

Sertifikaadid

LHV Järelmaks

Meist

Grandber Sisustus OÜ tegeleb Teie kodu või ettevõtte sisustamisega. Meie viime ellu ideed, mida kodu või kontori sisustamisel vajate.
Teie ideed- meie teostus. Kui mõtetest jääb puudu, aitame leida sobiliku lahenduse. Tänu laiale tootevalikule ja kogemustega projektijuhtidele suudame oma klientidele pakkuda parimaid sisustuslahendusi.

Lihtsus ja paindlikkus, stiilsus ja funktsionaalsus, kaasaegsus ja sobiv hinnaklass tagavad klientide rahulolu. Kaasaegne arvutiprogramm loob kliendile pildi soovitavast mööblist juba enne tellimuse esitamist.

Meie töötajate kogemused ja oskused võimaldavad lahendada ka kõige keerukamaid projekte. Tootearendus, tehnoloogilised uuendused ja töötajate täiendkoolitus tagavad ettevõtte kiire arengu ja toodete hea kvaliteedi, et saavutada kliendi rahulolu, mis on meie tähtsaim eesmärk.

Meie tootevaliku hulka kuulub:

Kõik nimetatud tooted on võimalik tellida ühest kohast. Kõik tooted valmistatakse kliendile sobilikke mõõtmete ja materjalidega. Lisaks heale klienditeenindusele pakume paigaldus-, transpordi- ja mõõtmisteenust üle Eesti. Kõik tooted valmistatakse Eestis.

Meie poole pöördumiseks

Vaadata infot meie kodulehelt: www.grandber.ee ja saada hinnapäring.

Külastada meie salongi Tartus Fortuuna 1 (Narva mnt poolt) või Tallinnas Tatari 23/25.

Helista meie disaineritele – kontakt.

Meie esindussalongides saab tutvuda laia materjalivalikuga, kus on ka kõige nõudlikum klient leidnud endale sobivaima lahenduse mõistliku hinnaga