Uusimad postitused:

MILLINE ON PARIMATEST PARIM KÖÖGIMÖÖBEL?

Köök on just see koht, kus terve pere kõige rohkem ühiselt aega veedab ning kuhu kõik külalised peoajal kogunevad. Köögis on hea ja see tõmbab inimesi ligi nagu magnet. Eks see ole peamiselt vast seetõttu, et köögis valmistatakse hõrgutavaid roogasid ning küpsetatakse maitsvaid kooke ning pirukaid. Köögis on alati soe ja seal lõhnab hästi.

Milline on parimatest parim köögimööbel?

Köögimööbel tuleks välja valida kõiki eelmainitud asjaolusid silmas pidades. Et köögis saaks lahedalt toimetada, ruumi jaguks nii küpsetiste valmistamiseks kui moosikeetmiseks ning köögitehnika vastaks iga Sinu pere nõudmisele ja vajadusele. Sisustust saab valida juba olemasoleva seast, kuid seda saab ka vastavalt erisoovidele lasta valmistada. Vaatamegi nüüd lähemalt, millega sobiliku köögimööbli tellimisel arvestada tuleks.

KOLM NÕUANNET, MIDA SILMAS PIDADA KÖÖGIMÖÖBLI VALIMISEL:

  • Personaalne maitse. Nagu teame, siis maitse üle ei vaielda. Ja iga köök on just oma pererahva nägu. Lase lendu piiritu fantaasia ning allu oma unistustele! Kasuta ära ka kõik need vahvad ideed, mida oled disainiajakirjades või teistel külas käies silmanud.
  • Köögi funktsioon. Lisaks esteetilisele välimusele on köögil siiski ka väga konkreetne eesmärk ‒ toidu valmistamine ja hoiustamine. Disaini oma köök pidades silmas kõiki enda ja oma pere soove ning vajadusi. Mõtle läbi, kas Sa vajad suuremat tööpinda küpsetiste valmistamiseks? Või võtad Sa köögis vastu külalisi? Või teed sügisel sisse palju hoidiseid ning vajad selleks lisa sahvriruumi?
  • Hooajalised trendid. Hoia silma peal ka köögitrendidel, sest vahel on hea vastavalt hooajalisele värvitoonile köögis väike värskenduskuur teha (moevärvides uued riiulid ‒ miks mitte!)

PRET-A-PORTER VÕI HAUTE COUTURE?

Tänapäeval on valmiskööke absoluutselt igale maitsele. Mine vaid salongi ning vali meelepärane välja. Need on disaineri poolt hoolega läbimõeldud ning arvestatud on tarbija detailsete vajadustega. Tegemist on just kui pret-a-porterköögiga ehk juba valmis lahendusega, mis on n-ö kindel ja usaldusväärne valik. Funktsionaalne, atraktiivse välimusega komplekt on lihtsalt ja mugavalt paigaldatav ning kohandub kergesti ka olemasoleva interjööriga.

Köök

Teine võimalus on lasta spetsialistil köök vastavalt Sinu pere soovidele ja eelistustele ning kodu eripäradele algusest lõpuni valmistada. Siinkohal on tegemist haute couture ehk rätsepatööna valmistatud köögi kontseptsiooniga, mis on vaieldamatult unikaalne ning silmapaistev. Koostöös köögimööblispetsialistide ja disaineritega valmib 100 protsendiliselt Sinu soovidel põhinev köök, mis töötab ka kui sisekujunduselement.

Tekkis huvi ja sooviksid endale uut kööki või värskendada vana? Võta meiega ühendust!