Uusimad postitused:

MILLISED BLOGITEEMAD KÖITSID LUGEJAID 2017. AASTAL NING MIS TRENDID OOTAVAD EES 2018?

Lõppeva aasta lõpus või uue alguses on kombeks möödunud aasta kohta kokkuvõtteid teha. Ikka selleks, et täna ja tulevikus seni tehtut ja kogetut arvesse võttes üha tublim ja edukam olla. Saame tänu väärtuslikule tagasisidele selle kohta, mis meie headele klientidele Grandber Sisustuse poolt pakutavate toodete osas kõige enam korda läheb, üha paremat teenust osutada.

Millised teemad möödunud aastal meie lugejaid siis kõige rohkem huvitasid? Usume, et vastus pakub (lisaks meile endile) huvi ka teile, kallid lugejad.Töötasime hoolega läbi kõik 2017 avaldatud blogid ning seadsime saadud info põhjal ritta viis blogipostitustmida loeti teistest rohkem.

Kuna kõik jagatud näpunäited on oma olemuselt igihaljad ehk täna sama aktuaalsed, kui need olid avaldamise hetkel, tasub postitustele kindlasti taas pilk peale visata.

Seega, ilma pikema jututa ja trummipõrina saatel..

…2017. AASTA KÕIGE LOETUMAD POSTITUSED:

V KOHT: “KIIKA ÜHTE MEIE LOODUD KÖÖKI”

Väga kasulik artikkel kõigile neile, kes soovivad kitsamate olude ja võimalustega vanemasse majja (kus tuleb tihti ka ebastandardsete lahendustega silmitsi seista) tänapäevast kööki paigaldada.

Blogis on ühe konkreetse case study põhjal toodud välja peamised asjaolud ning nüansid, millele peaks ühe moodsa ja funktsionaalse köögi paigaldamisel rõhku pöörama. Ühed olulisemad nõuanded on aga järgmised: julge mõelda eripärastele detailidele ja ära karda põnevaid kaasaegseid lahendusi.

IV KOHT: “GARDEROOBIKAPID ‒ 3 SAMMU SOBIVA LAHENDUSE LEIDMISEKS”

Garderoobisüsteemi valimine võib osutuda palju keerulisemaks ettevõtmiseks, kui esialgu tundub. Valikuvõimalusi on palju, samuti ei olda päris kindlad selles, millele peaks ostu planeerimisel rõhku panema ning mida kindlasti arvesse võtma.

Tulime Sulle poolele teele vastu ning tõime välja kolm olulist aspekti, millele garderoobisüsteemi valimisel võiks kindlasti tähelepanu pöörata: garderoobi tüüp, selle sisustuse planeerimine ning liuguste valik.

Kui need detailid on läbi mõeldud (omal nõul ja jõul või spetsialisti abiga), siis läheb edasine juba nagu lepase reega.

III KOHT: “7 OLULIST SAMMU, MIDA TEHA KÖÖGIMÖÖBLIT TELLIDES”

Köögimööblit tellides tuleb läbi mõelda kõikvõimalikud pisiasjad ning panna rohkelt rõhku nüanssidele. Sest saatan peitub just nimelt pisiasjades. Seetõttu tõime välja koguni seitse olulist sammu, millest võiks köögimööblit tellides lähtuda ja mis teeksid Sinu valikuprotsessi lihtsamaks.

II KOHT: “KÖÖGIMÖÖBEL TÄNA ‒ PAAR FAKTI KÖÖGI KAASAJASTAMISEST”

Hästi läbimõeldud värskenduskuur on vahel just see, mis vaja, et oma köögile (ja seeläbi ka elule!) uut särtsu ning hingamist anda. Jagasime virtuaalse hõbemedaliga auhinnatud blogipostituses oma lugejatele väärt nõuandeid köögi kaasajastamise kohta.

Näiteks võiks kaasata oma ala meistrid ning silmas tuleks pidada seda, etmoderniseerimisprotsessile aitab kaasa selle efektiivne planeerimine. Lisaks tõime välja kolm 2017. aasta kõige olulisemat köögimööbli trendi. Viska pilk peale!

I KOHT: “GARDEROOBID, KÖÖGIMÖÖBEL, LIUGUKSED ‒ KÕIK ÜHEST KOHAST!”

Fanfaarid, palun! Statistiliselt kõige loetum 2017. aastal avaldatud postitus räägib sellest, kuidas oma elu lihtsamaks ja mugavamaks teha. Kes siis seda ei sooviks? Grandberi blogi lugejad hindavad väga kõrgelt võimalust tellida suur osa sisustusest ühest kohast.

PILGUHEIT 2018. AASTA KÖÖGITRENDIDESSE

Just nagu moemaailmas, valitsevad ka köögimaailmas iga-aastased trendid. Viskame kiire pilgu peale tänavustele köögisisustussuundadele, et huvilised saaksid ‒ miks mitte ‒ neist šnitti võtta.

2018. AASTA VIIS TRENDI KÖÖGIMAAILMAS:

  • Köögikapid on trenditeadlikus kodus ookeanikarva sinised ja/või rohelised
  • Pantone poolt väljakuulutatud selle aasta värv on ultravioletne. See julge toon jõudis kiirelt ka uuendusmeelsesse köögidekoori maailmasse
  • Tumedad tööpinnad, näiteks mustad, tumerohelised ja mitmevärvilised roostetoonid
  • Värvide omavaheline segamine, sest ühevärvilised köögid on nii 2017!
  • Kontrastne ja dramaatilise ilmega marmor köögitööpindade ja köögisaarte materjalina

Köök on kodu süda, hoolitse selle eest. Kui mõtled värskenduskuurile või päris uue köögimööbli tellimisele, siis tutvu ülal välja toodud blogipostitustega, mõtle läbi tänavused trendid ning heida pilk peale ka meie blogile. Aitame omapoolse nõu ja jõuga!

PS! Iga panus loeb ning Sinu arvamus on meile oluline. Anna Grandberi Facebooki lehe kaudu teada, mille kohta Sa köögi- ja garderoobimaailmas rohkem lugeda sooviksid!