Uusimad postitused:

MUUDA GARDEROOBISÜSTEEMI TELLIMINE PÕNEVAKS VÄLJAKUTSEKS!

Tundub, et mis garderoobisüsteemi tellimise juures ikka niiväga mõelda on – torud riidepuude jaoks, riiulid mitte­kortsu­vate rõivaste tarvis ning sahtlid pesu ja muu pudi-padi hoidmiseks. Ent garderoobi kavandamine annab hea põhjuse mõelda sellele, milliseid asju üldse alles hoida, mis peaks olema alati käepärast ning milliseid rolle garderoob veel võiks täita.

Millist ruumi sa vajad?

Garderoobisüsteemi tellimine algab sellest, et mõelda välja, mille jaoks see ruum peaks sobima. On see ainult riietumiseks? Või peaks see olema ühtaegu ka panipaik majapidamis­tarvetele? Kas seal peaks olema võimalik hoida rula, uiske, jalutuskäru vms? Kui sul on kombeks säilitada laste joonistusi, õpilaspäevikuid ja lemmikriideid, siis kas peaks olema võimalik garderoobi ka laona kasutada?

Kuhu garderoob ehitada?

Ehkki mõte eraldada garderoobile üks tuba võib olla ahvatlev, peame siiski arvestama, et väga sageli ei ole see võimalik. Üksnes riiete hoidmiseks mõeldud garderoobi jaoks võib eraldada osa magamistoast. Kui aga tahate seal hoida ka majapidamistarbeid ning vaba aja varustust, siis peaks see olema pigem köögi ja esiku läheduses.

Garderoobi planeerimise kohta võid lähemalt lugeda meie blogist: Garderoobikapid – 3 sammu sobiva lahenduse leidmiseks.

Kuhu kõik need asjad panna?

Kui sa kujutad ette, mille kõige jaoks garderoobis kohta peaks olema, siis võime asuda garderoobisüsteemi tellimise kõige huvitavama osa juurde – hakata kujundama garderoobi sisemust. Kuidas seda teha, selle kohta loe Kuidas valida garderoobi sisustus?

Kui tegemist on panipaik-garderoobiga, siis tasub meeles pidada, et niisugused suured ja sageli kasutatavad asjad nagu tolmuimeja, triikimislaud, põrandapesuämber koos mopiga jms võiksid olla põrandaga samal tasapinnal ning hõlpsasti kättesaadavad.

Et garderoob ehitatakse tavaliselt maast laeni, siis võiks läbi mõelda ka selle, mida hakata hoidma kõige kõrgematel riiulitel, milleni ulatumiseks on vaja tool tuua. Kui kavatsed sinna panna kõik selle, mis praegu on kapi põhjas, voodi all ja trepialuses peidikus, siis… mõtle veel kord. Neid asju, millest sa isegi ei tea, kas need sul alles on või kuhu need pandud sai, sa tõenäoliselt ei vaja.

Garderoobisüsteemi tellimine on hea võimalus kogu majapidamine värske pilguga üle vaadata.
Naudi seda!

Vaata tehtud töid