Uusimad postitused:

KÖÖGIMÖÖBLI MÜÜK EI OLE MEIE JAOKS TÖÖ NAGU IGA TEINEGI

Köögimööbli müük ühendab endas paljusid tegevusi: unistamist, inspiratsiooni leidmist ja jagamist, südamesoovide aimamist, praktiliste nõudmiste järgimist, sobiliku hinna kujundamist. See on töö, mis meeldib meile rohkem kui miski muu – ning me tahame seda teha koos sinuga!

Aitame unistustel teoks saada

Sageli loeme, et üks või teine köögimööbli valmistaja lubab teha kõik nii, nagu tellija soovib. Oleks see vaid nii lihtne! Meie näeme oma ülesannet laiemalt – me ei piirdu sellega, et joonistame üles ideed, mis kliendi peas valmis on, vaid üritame temaga koos jõuda arusaa­miseni, mis võiks olla see, mis sellele kliendile sobiks ja meeldiks.

Köögimööbli juures on palju selliseid nüansse, mida klient ette näha ei oska. Neile tähele­panu juhtimine ning omapoolsete soovituste andmine on väga oluline, jõudmaks tulemuse­ni, mille üle lõpuks mõlemad pooled uhked on.

Me oleme põhjalikult uurinud, kuidas peaksid omavahel paiknema köögi olulisimad osad (pliit, kraanikauss, külmkapp), et köögis toimetamine oleks mugav.

Teame täpselt, millised on erinevate materjalide plussid ja miinused, missugused nutikad lahendused aitavad ka väikesesse kööki kõik vajaliku ära mahutada jne.

Mõnest soovitusest oleme kirjutanud ka oma blogis, vt näiteks:

Inimene, kes kliendi unistuste köögi lõpuks valmis joonistab, jääb kuni töö lõpuni selleks isikuks, kes teab täpselt, mis järgus tööd on ning oskab vastata kõigile tellimuse kohta käivatele küsimustele. Tema jaoks on sinu täiusliku köögi valmimine sama oluline kui sulle endale.

Köögimööbli galerii

Kui oluline on hind?

Ütleme ausalt – need, kelle jaoks on köögimöömööbli juures kõige olulisem hind, leiavad kindlasti parema pakkumise. Me ei taha olla hinnaliidrid, kui see tähendab järeleandmisi asjades, mis meie meelest on olulised.

See, et me hinda esikohale ei sea, ei tähenda aga sugugi, et me laseme lõppmaksumusel lõpmata kõrgeks minna. On asju, mille pealt saab kokku hoida, ja kõiki neid võimalusi me kliendile ka selgitame.

Keda hinna-teema lähemalt huvitab, see võiks lugeda näiteks neid artikleid:

Kui otsid firmat, kelle jaoks köögimööbli müük tähendab meie ühise ideaali teostumist, siis oled leidnud õige koha. 

Küsi hinnapakkumist